گروه: اخبار استان خبر: 154875 / تاریخ انتشار : 1398/12/24 ساعت : 08:09
محمد گلریز در گفتگو با صبح زاگرس:

شایعه سازان خیانت بزرگی مرتکب می شوند/امریکایی ها به دروغ می گویند به شما کمک می کنیم/مسافرت نمی روم و در خانه می مانم

خواننده سروده های انقلابی با بیان اینکه در ایام شیوع ویروس کرونا در خانه می مانم و مسافرت نمی کنم، از مردم خواست در خانه بمانند و سفر نکنند و توصیه های مسئولان درباره رعایت مسائل بهداشتی را جدی بگیرند.

هنرمند و خواننده مطرح کشوری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار  صبح زاگرس مردم را به رعایت مسائل بهداشتی و ماندن در خانه توصیه کرد.

 

محمد گلریز تصریح کرد: به دانشگاه های علوم پزشکی،وزارت بهداشت و هر کس که مسئولیتی در کشور دارد حتی خود مردم توصیه می کنم با رعایت نکات بهداشتی تا می توانیم از منزل خارج نشویم و به هشدارهای مسئولان بهداشتی عمل کنیم.

 

وی با انتقاد از ماهی گیری عده ای از آب گل آلود در شرایط فعلی گفت: وقتی ما تاریخ را می خوانیم از اول تاریخ همیشه فراز و نشیب هایی در مملکت بود اما ما چون تابع اسلام و شیعه هستیم،معتقدیم همیشه در معرض آزمایش الهی هستیم.

 

این خواننده مطرح کشوری ادامه داد: هر اتفاقی مانند دفاع مقدس،سیل، زلزله و یا سایر بلایای طبیعی که برای ما رخ داد مردم با اتحاد و همدلی از آن بحران ها عبور کردند.

 

وی با اشاره به لزوم حفظ آرامش در جامعه گفت: این شرایط گذراست و آزمایش الهی است؛ بعضی ها که تابع دنیا هستند در این شرایط که کار و کاسبی مردم مختل شده ، احتکار یا کارهای ناشایست می کنند؛ که در ابتدا باید هدایت و راهنمایی شوند، در غیر این صورت باید قوه قضائیه و سایر مراجع آنها را مجازات کنند.

 

گلریز با بیان اینکه انسانیت حکم می کند در این مواقع به همدیگر کمک کنیم، تصریح کرد: به طور کلی مردم ثابت کردند که در مقاطع حساس به میدان می آیند و با همبستگی و اتحاد از بحران ها عبور می کنند؛ بنده که در عرصه هنر فعال هستم و  ارتباط زیادی با مردم دارم این همیاری و اتحاد را می بینم و لمس می کنم.

 

وی گفت: اکنون هم با همبستگی، همدلی و همنوایی این مرحله را پشت سر می گذاریم؛ هنرمندان هم می توانند نقش زیادی در تسکین مردم داشته باشند، باید هر کس در عرصه خود مردم را دلداری دهد و با هنر تسلای دل مردم باشیم.

 

این چهره هنری کشور در ادامه با تاکید بر اینکه دامن زدن به شایعات فضای مجازی نقشه دشمن و در راستای نا امید کردن مردم است،خاطرنشان کرد:یکسری هستند که دشمن این مرز و بوم هستند، همیشه از اول انقلاب این دشمنی بود، مانند آمریکا و بعضی از اروپائی ها که دشمن قسم خورده ملت هستند، از انقلاب خوششان نمی آید و با مردم ایران بدهستند.

 

گلریز افزود: الان که همه دنیا تحت تاثیر این ویروس قرار گرفت، به دروغ می گویند کمک می کنند، اگر راست می گویند تحریم ها را بردارند.

 

وی با تاکید بر لزوم پرهیز از شایعه پراکنی در این راستا،گفت: الان نه تنها تمام مردم ایران بلکه دنیا گرفتار این ویروس هستند، برخی ساده لوح هستند و این شایعات را باور می کنند اما کسانی که می دانند و شایعه  می کنند، خیانت بسیار بزرگی در حق انسانیت، بشریت و مردم ایران می کنند.

 

این چهره هنری کشور در پایان با اشاره به لزوم تبعیت از هشدارهای مسئولان سلامت، گفت:من مسافرت نمی روم، همه برنامه هایم هم لغو شد، به هشدارهای مسئولان بهداشتی گوش می دهم ؛وقتی رهبر ما سخنرانی نوروزی خود در مشهد را لغو کرد، ما هم باید تبعیت کنیم و  در خانه بمانیم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.