گروه: اخبار استان خبر: 154838 / تاریخ انتشار : 1398/12/22 ساعت : 07:24
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

پاسخ معاون دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به کمبود تجهیزات پزشکی در استان+دانلود صوت

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: تا کنون بدون تجهیزات نشده ایم اما احتیاط می کنیم که مشکلی پیش نیاید چون مقداری کمبود در برخی موارد وجود دارد،.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در گفت و گو با  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: هیچ فرد مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا را به هیچ وجه رها نمی کنیم نه تنها خودشان بلکه خانواده هایشان را معاینه می کنیم و از حالشان با خبر می شویم.

محمد مهدی بانشی بیان کرد: با توجه به اینکه پیش بینی می شود هرروز شاهد افزایش آمار باشیم اما این میزان افزایش در استان برای ما بسیار امیدوار کننده است، امیدواریم آن اوج گیری که در استان های دیگر وجود داشته در استان ما نباشد.

وی افزود:  مردم باید کمک کنند، هر کاری که از دست ما بر می آمد انجام داده ایم، اما مردم نیز باید خودشان موارد گفته شده از جمله کاهش تجمعات، دست ندادن و نرفتن به مهمانی ها را رعایت کنند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج  گفت: تا کنون بدون تجهیزات نشده ایم اما احتیاط می کنیم که مشکلی پیش نیاید چون مقداری کمبود در برخی موارد وجود دارد، اما تاکنون پیش نیامده است که اصلا تجهیزات نداشته باشیم.

بانشی بیان کرد: وقتی جهان درگیر یک بحران است هیچ کشوری به ما ماسک نمی فروشد، وقتی همه استان ها نیز درگیر هستند پس هیچ استانی هم به ما ماسک نمی فروشد، ما هم کارخانه ماسک نداریم پس دچار بحران هستیم اما اینکه نیست که پرسنل بدون ماسک باشند، اما احتیاط می کنیم که کمبودی نباشد محدودیت هایی هست اما نه اینکه اصلا نباشد.

وی تصریح کرد: در هر صورت همه مواد مورد نیاز از جمله  مواد ضدعفونی کننده و تجهیزات را می رسانیم و تا کنون مشکل جدی نبوده است.

 

انتهای پیام/

 

  

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.