گروه: اخبار استان خبر: 154753 / تاریخ انتشار : 1398/12/20 ساعت : 13:42
رئیس شبکه بهداشت گچساران خبر داد:

وجود یک بیمار مبتلا به کرونا در گچساران/3 نفر از بیمارستان ترخیص شدند

رئیس شبکه بهداشت گچساران گفت: تاکنون از افراد مشکوک به ویروس کرونا تنها آزمایش یک فرد مثبت اعلام شده است و هم اکنون این فرد در بیمارستان شهید جلیل یاسوج بستری و در حال طی کردن مراحل درمان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران گفت: هم اکنون 20 فرد مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان گچساران شناسایی شد که روند آزمایش تکمیلی آنان در دست انجام است.

سهراب صیدی بیان کرد: آزمایش این افراد برای تعیین مثبت یا منفی ‌بودن ابتلا به ویروس کرونا، در حال انجام است که در صورت مثبت‌بودن، اقدامات لازم درمانی صورت خواهد گرفت.

وی افزود: تاکنون از این تعداد افراد مشکوک به ویروس کرونا تنها آزمایش یک فرد مثبت اعلام شده است و هم اکنون این فرد در بیمارستان شهید جلیل یاسوج بستری  و در حال طی کردن مراحل درمان است.

صیدی گفت: هشت فرد مشکوک به کرونا در بیمارستان شهید رجایی این شهرستان بستری بودند که سه نفر از آنها در روز گذشته ترخیص شد، این افراد مشکوک به کرونا در بیمارستان شهید رجایی تا زمان مشخص شدن نتیجه آزمایش‌ها، تحت درمان و مراقبت ایزوله قرار می‌گیرند.

وی در پایان گفت: تاکنون هیچ مورد فوتی کرونا در گچساران وجود نداشته است، در حال حاضر  یک بخش ویژه از بیمارستان شهید رجایی برای انجام روند درمان احتمالی مبتلایان به کرونا در نظر گرفته شده‌ که در این بخش، 50 تخت بیمارستانی قابل ارتقا وجود داشته و علاوه بر آن، 6 تخت آی‌سی‌یو برای بیماران احتمالی در نظر گرفته شده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.