گروه: اخبار استان خبر: 154569 / تاریخ انتشار : 1399/1/13 ساعت : 11:34

همت ستودنی دستگاه های خدمات رسان در ضدعفونی شهر دهدشت+تصاویر

در یک اقدامی مشترک توسط سپاه پاسداران، بسیجیان، شبکه بهداشت، و شهرداری شهر دهدشت عملیات گندزدایی مناطق مختلف این شهر انجام شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ همزمان با شیوع کرونا ویروس در کشور ایران دستگاه و نهادهای مختلف از جمله وزارت بهداشت، مدیریت بحران، استانداری ها، نیروهای نظامی و انتظامی، سپاه پاسداران و بسیجیان برای کنترل و پیشگیری از ابتلای مردم جامعه به این ویروس دست به کار شدند.

 

با توجه به اینکه این بیماری نحوه رشد آن در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی می تواند گسترده باشد، اما می توان با رعایت نکات بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه در جلوگیری از ابتلا به این بیماری گام برداشت.

 

روش های مختلفی برای مباره با کرونا ویروس توصیه شده است، اما در شرایطی که بسیاری از فعالیت های روزانه در اجتماع صورت می گیرد خطر این ویروس مردم جامعه را تهدید می کند.

 

برای کاستن از خطرات اجتماعی ویروس کرونا عملیات ضدغفونی و گندزدایی مکان های عمومی، بیمارستان ها، مساجد و تعطیلی مدارس  به کار گرفته می شود.

 

در همین خصوص با یک اقدام مشترک توسط سپاه پاسداران، بسیجیان، شبکه بهداشت، و شهرداری شهر دهدشت عملیات گندزدایی مناطق مختلف این شهر از جمله ادارات، بیمارستان، بانک ها، ترمینال، ایستگاه های تاکسی، معابر و پارک ها  مورد ضدعفونی قرار گرفت.

 

این اقدام مشترک با هدف سلامت شهروندان و جلوگیری از گسترش این بیماری در شهر دهدشت صورت گرفته است که به نوبه خود می تواند تاثیر مثبتی در حفظ سلامت شهروندان داشته باشد


تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

این اقدام مشترک با هدف سلامت شهروندان و جلوگیری از گسترش این بیماری در شهر دهدشت صورت گرفته است که به نوبه خود می تواند تاثیر مثبتی در حفظ سلامت شهروندان داشته باشد

 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.