گروه: اخبار استان خبر: 154251 / تاریخ انتشار : 1398/12/10 ساعت : 12:07

دعوت دوباره صبح زاگرس از روشنفکر جهت ارایه برنامه هایش/مردم منتظر شنیدن برنامه هایتان در حوزه توسعه و اشتغالند!

رسانه صبح زاگرس در دعوتی دوباره با فراغ بالی که این منتخب مردم در حوزه بویراحمد و دنا دارد از وی دعوت می کند تا در یک میزگرد به ارائه برنامه های خود در حوزه توسعه و اشتغال بپردازد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس قریب به یک هفته از اعلام نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی می گذرد و طی اطلاعیه هایی از سوی شورای نگهبان و وزارت کشور منتخبین مردم به جامعه معرفی شده اند.

منتخبین که تا قبل از این کاندیدا بودند و در مجالس مختلف از برنامه های خود سخن به میان می آوردند و اکثرا در نطق های انتخاباتی خود از تدوین برنامه های منظم و دقیق خود می گفتند.

به پاس اعتماد مردم به رسانه ها و انتشار این گونه مطالب در نطق ها از تریبون های مختلف، اکنون مردم از رسانه ها انتظار دارند تا از این منتخبین در حوزه های انتخابیه مختلف برنامه هایشان را مطالبه کنند.

به همین جهت رسانه مردمی صبح زاگرس در چندین نوبت تاکنون از کاندیداهای مختلف این موضوع را مطالبه کرده است.

در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا این رسانه در یک نوبت از مهدی روشنفکر درخواست داشت تا در یک فضای صمیمی به ارائه دیدگاه ها و نظراتش در موضوعات مختلف بپردازد که بنا به دلایلی از جمله کمبود وقت قبل از شروع انتخابات این موضوع رد شد.

این رسانه نیز این موضوع را پذیرفت و اکنون در دعوتی دوباره با فراغ بالی که این منتخب مردم در حوزه بویراحمد و دنا اکنون دارد از وی دعوت می کند تا در یک میزگرد به ارائه برنامه های خود در حوزه توسعه و اشتغال بپردازد.

گام رو به جلوی رسانه ها در این زمینه یعنی ایجاد یک فرصت گفت و گو و تعامل با منتخبین مردم که در یک دوره چهارساله باید با این گونه شبکه های رسانه ای تعامل داشته باشند.

بنابراین از این لحظه این رسانه مردمی با کمال میل منتظر دریافت پاسخ مهدی روشنفکر خواهد ماند و نتیجه را به اطلاع مردم شریف این حوزه انتخابیه خواهد رساند.

انتهای پیام/


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.