گروه: اخبار استان خبر: 154227 / تاریخ انتشار : 1398/12/10 ساعت : 00:15
گزارش تصویری؛

رزمندگان تیپ 48 فتح این بار به جنگ کرونا در بیمارستان های یاسوج رفتند/حکمتیان:معابر و اماکن عمومی شهر یاسوج وارد فاز عملیاتی می شود

تیم رفع آلودگی جنگ نوین تیپ 48 فتح،عملیات رفع آلودگی ویروس کرونا از بیمارستان‌های امام سجاد(ع) و شهید بهشتی شهر یاسوج را انجام دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس تیم رفع آلودگی جنگ نوین تیپ ۴۸ سپاه فتح  کهگیلویه و بویراحمددر راستای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، اقدام به گندزدایی و ضد عفونی بیمارستان شهید بهشتی و امام سجاد  و شهید جلیل شهر یاسوج کرد.

فرمانده تیپ ۴۸ فتح در حاشیه این عملیات در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس گفت : به درخواست استانداری ، دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری شهر یاسوج  این عملیات از امشب آغاز و از صبح روز شنبه تمامی معابر و اماکن عمومی شهر یاسوج برای گندزدایی و پاکسازی وارد فاز عملیات می شود .

  این فرمانده ارشد نظامی تیپ ۴۸ فتح با اشاره به اینکه  این امر در راستای مدیریت شیوع بیماری برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در شهر یاسوج انجام می شود گفت : تیپ ۴۸ فتح و تیم جنگ نوین این یگان با دستگاه های GSM2500 و خودروهای رفع آلودگی و خنثی سازی  آلودگی ، عملیات های رفع آلودگی را انجام می دهد.

سرهنگ حکمتیان از پاکسازی و گند زدایی ۳ بیمارستان شهید بهشتی ، امام سجاد و شهید جلیل یاسوج خبر داد و گفت : تا کنون درخواستی برای پاکسازی و گندزدایی مراکز علمی و آموزشی نداشته ایم ولی در عین حال آمادگی کامل را برای انجام این کار داریم .

وی در پایان با بیان اینکه این عملیات ها با ۵ دستگاه رفع آلودگی ، کارواش و درفش انجام می شود گفت : تیپ ۴۸ سپاه فتح این امادگی را دارد تا در سراسر استان عملیات گند زدایی و مبارزه با ویروس کرونا را جهت رفاه حال  و سلامتی مردم استان انجام دهد .

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.