گروه: اخبار استان خبر: 154219 / تاریخ انتشار : 1398/12/9 ساعت : 16:11
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

کذب بودن ابتلای کودک 5 ساله گچسارانی به کرونا ویروس

مدیرشبکه بهداشت و درمان گچساران کلیپ ابتلای کودک 5 ساله گچسارانی به کرونا ویروس را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، از روز گذشته کلیپی در فضای مجازی در حال انتشار است که مادری که لهجه لری دارد بر بالین کودک 5 ساله خود شروه لری می خواند و افرادی با لباس هایی مخصوص این بیماری در اطراف این کودک هستند.

این کلیپ تحت عنوان ابتلای کودک 5 ساله گچسارانی به کرونا ویروس در فضای مجازی در حال انتشار است که باعث ایجاد نگرانی هایی در میان مردم این شهرستان شده است.

سهراب صیدی مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران در همین خصوص در گفت و گو پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: بنده هم اکنون در بیمارستان بی بی حکیمه این شهرستان حضور دارم و این موضوع از اساس شایعه و کذب است.

وی افزود: شهروندان عزیز جای هیچگونه نگرانی در گچساران نیست و  مشکلی هم در این خصوص وجود ندارد تمامی مراکز درمانی این شهرستان تحت کنترل است و در بیمارستان ها هم رسیدگی کامل وجود دارد.

صیدی عنوان کرد: مردم فقط اقدامات بهداشتی و پیشگیرانه و خودمراقبتی را با جدیت دنبال کنند، و در صورت مشاهده علائمی همچون تب و لرز، بی حالی سرگیجه، سرفه و گلودرد به مراکز درمانی مراجعه کنند و از توجه به هر گونه شایعه بی اساس در فضای مجازی اجنتاب کنند.

 انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.