گروه: اخبار استان خبر: 154215 / تاریخ انتشار : 1398/12/10 ساعت : 08:38

سرگردانی 8 هزار روستایی در پی خراب شدن یک دستگاه عابربانک در باشت! + تصاویر

دستگاه عابر بانک روستای بهره عنا که خدمات رسانی به بیش از 10 روستا را انجام می دهد از آبان ماه ۹۸ از کار افتاده است هنوز غیر فعال است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس: دستگاه عابر بانک روستای بهره عنا  که خدمات رسانی به بیش از  ده روستا را انجام می دهد از آبان ماه ۹۸ از کار افتاده است و همچنان غیر فعال است.

این در حالی است که این عابر بانک که متعلق به بانک انصار است و از طریق کمک خیرین استان فارس خریداری شده است به بیش از ۸ هزار روستایی خدمات می دهد.

این عابر بانک به روستاهای بهره عنا،عنا،مراسخون علیا و سفلی از استان فارس،دلی رباط،چاه تلخ،دره باشت،و مسافران و گردشگران به منطقه تفریحی عنا خدمات می دهد که مدت ۵ ماه است به خاطر خراب شدن یک قطعه در حال حاضر بلا استفاده شده است.


سیدعنایت ضامنی متصدی این عابر بانک به این پایگاه خبری گفت؛متاسفانه از مدت ۵ ماه است که این دستگاه از کار افتاده است و هر چه این مشکل را از مسئولین شهرستانی پیگیری کردیم هیچ همکاری نکرده اند که مشکل ما حل شود.


وی افزود:برای یک کار ساده انتقال وجه و کار های خدمات بانکی این همه خطرات از قبیل تصادفات،هزینه و....را باید پرداخت کنند و از روستاها همجوار به مرکز شهرستان باشت بروند.

ضامنی در پایان گفت؛از مسئولین شهرستانی و استانی انتظار داریم که هر چه سریعتر جهت رفاه حال مردم این قضیه را پیگری کنند و با توجه به اینکه ایام نوروز هم هست تا خدمات دهی از طریق این عابر بانک از سر گرفته شود.

 
 


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.