گروه: اخبار استان خبر: 154196 / تاریخ انتشار : 1398/12/9 ساعت : 12:33

کرونا در ایران؛ کدام مسئولان کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند؟

با ورود کرونا به کشور، تعدادی از مسئولان به این ویروس مبتلا شدند و تعدادی هم شایعه مبتلا شدنشان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ ویروس کرونا حدود یک ماه است که در سراسر جهان شیوع پیدا کرده و بیش از ۳۷ کشور را درگیر کرده است، به طوری که تا این لحظه بیش از ۷۵ هزار نفر در دنیا به این ویروس مبتلا شده‌اند، البته نزدیک به ۳۰ هزار نفر از آنها بهبود یافتند و تعدادی هم متاسفانه فوت کردند.

کدام شخصیت‌های کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند؟

چهارشنبه هفته پیش این ویروس وارد کشور ما هم شد و طبق آخرین آمار تا امروز ۱۳۹ نفر را مبتلا کرد که ۱۹ نفر آنها فوت کردند و تعداد افراد مشکوک به این ویروس طبق آمار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۹۱۶ نفر است. ویروس کرونا در ایران از شهر قم شیوع پیدا کرد.

کدام شخصیت‌های کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند؟

سعید نمکی وزیر بهداشت اعلام کرد طبق بررسی‌هایمان منبع ویروس را پیدا کردیم که از ناقلین چینی بوده است و موارد آن در حال مشخص شدن است، در همین راستا بسیاری از مقامات کشور برای نابودی ویروس کرونا وارد عمل شدند و این موضوع باعث شد برخی از شخصیت‌ها به این ویروس مبتلا شوند.

کدام شخصیت‌های کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند؟

کدام مسئولان کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند؟

از همان ساعت نخست اثبات شدن اولین مورد مبتلا به کرونا، مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وارد صحنه شدند و سعید نمکی وزیر بهداشت، ایرج حریرچی قائم مقام وزیر و کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت در خط مقدم مقابله با این ویروس ایستادند و همین موضوع باعث شد ایرج حریرچی به ویروس کرونا مبتلا شود.

کدام شخصیت‌های کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند؟

ایرج حریرچی قائم‌مقام وزارت بهداشت

حریرچی در فیلمی که از خود در فضای مجازی منتشر کرد با اعلام اینکه از روز دوشنبه تب داشت، گفت: پس از انجام تست‌ها و مثبت بودن خود را در محلی قرنطینه کردم و حال عمومی خوبی دارم.

قائم مقام وزیر بهداشت ادامه داد: مطمئن باشید به پشتوانه شما، دولت و ارکان نظام کرونا را شکست می‌دهیم.

کدام شخصیت‌های کشور به ویروس کرونا مبتلا شدند؟

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.