گروه: اخبار استان خبر: 154033 / تاریخ انتشار : 1398/12/6 ساعت : 12:51

التهاب آفرینی کانال منتسب به آذری جهرمی در بویراحمد/وقتی یک کلیپ دست مایه بازیچه های سیاسی نزدیکان دولت قرار می گیرد

کانال تلگرامی حامیان دکتر روحانی منتسب به آذری جهرمی وزیر ارتباطات، در اقدامی عجیب از یک کلیپ که مربوط به جشن پیروزی نماینده منتخب بویراحمد و دنا در انتخابات است، به نفع مقاصد سیاسی خود سوءاستفاه کرده و باعث التهاب آفرینی شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابه بویراحمد و دنا با پیروزی مهدی روشنفکر به پایان رسید.

پس از پیروزی روشنفکر، هواداران وی جشن پیروزی خود را برگزار کردند اما انتشار یک کلیپ حاشیه های زیادی را به دنبال داشت و باعث شد مسئولان دستگاه قضایی استان به این ماجرا ورود کرده و آن را پیگیری کنند.

 

این کلیپ بازتاب بسیار گسترده ای در فضای مجازی داشت و حتی مورد سوءاستفاده برخی رسانه های خارج از کشور واقع شد.

 

در یکی از این موارد کانال تلگرامی که گفته می شود منتسب به آذری جهرمی وزیر ارتباطات دولت دوازدهم است، پس از انتشار این فیلم در کانال خود، به تحلیلی عجیب در این مورد پرداخت.

 

این کانال تلگرامی که به نظر می رسد از نتیجه انتخابات به شدت عصبانی است و سعی دارد کوچکترین موارد را دست مایه بازیچه های سیاسی خود قرار دهد.

 

در این پست تلگرامی امده است:

" مهدی روشنفکر، نامزد پیروز دور جدید انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد و دنا، در اقدامی عجیب و دور از انتظار در جشن پیروزی خود ظهر امروز به صورت نمادین اقدام به حلق آویز کردن نمادین غلام محمد زارعی، نماینده فعلی این حوزه انتخابیه کرد. او در ادامه وعده قلع و قمع جریانات سیاسی دیگر را به حامیان خود داد.

پا نوشت؛
با ورودِ این فهرست از افراد و از این طیف فکری ، گمانه زنی های گذشته ی ما، مبنی بر تشکیلِ مجلسی بی سابقه و بسیار تندرو در دوران انقلاب ،به واقعیت نزدیکتر می شود.

حالا باید نشست و دید که قوانینی که از مجلس یازدهم استخراج خواهد شد، مطلوبِ اکثریتِ جامعه خواهد بود یا خیر!؟

البته شورای محترم نگهبان نیز باید نظارت خود را بالا ببرد و قطعا انگشتِ اشاره ی مردم به سمتِ برخی از آقایانِ شاغل در شورای نگهبان خواهد بود."

 

چنین اظهاراتی از یک کانال تلگرامی منتسب به وزیر دولت از این جهت عجیب است که به جای این که سعی در آرام کردن فضا بعد از انتشار این کلیپ کذایی کند، با چنین اظهاراتی سعی در متشنج کردن جو روانی استان می شود.

 

در حالی که با عوامل تهیه این کلیپ برخورد قانونی صورت می گیرد اما لازم با افرادی که با بازنشر این فیلم ها در فضای مجازی و آن هم از کانال منتسب به یکی از وزرای دولت، اقدام به تشویش اذهان عمومی می کنند و قصد دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند، برخورد قانونی صورت بگیرد.

 

گفتنی است شخص مورد نظر برای فیلمبرداری جمعیت به وسیله جرثقیل بالا برده شده است اما شخصی که کلیپ را تهیه کرده و در فضای مجازی منتشر کرده است است عباراتی را که تنش زا بوده شخصا در کلیپ بیان کرده بود که با برخورد دستگاه قضایی روبه روشد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.