گروه: اخبار استان خبر: 154027 / تاریخ انتشار : 1398/12/7 ساعت : 11:51
گزارش تصویری؛

زیباسازی معابر شهر لیکک با نقاشی های زیبا و نوستالژیک

بخشی از کوچه ها و معابر شهری لیکک توسط هنرمندان بهمئی با تصاویری زیبا تزئین شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ شهرداری لیکک در آستانه نوروز در اقدامی تحسین برانگیز با حمایت از آموزشگاه نقاشی سیاه قلم شهرستان،دیوارها و معابر شهری را با تصاویر زیبایی تزئین کرد.

 

شهردار لیکک در این زمینه گفت: پس از بررسی توانایی های خانم رحمانی  و  بازدید از کارهای آموزشگاه هُنری قلم رنگ، تصمیم به انجام دیوار نگاری و نقاشی کردن معابر سطح شهر با استفاده از ظرفیت این هنرمندان گرفتیم.

 

سید عبدالستار تقوی تصریح کرد:تیم هُنری قلم رنگ بهمئی با اجرای بی نقص و با کیفیت با هدف زیباسازی شهر و زنده نگه داشتن فرهنگ این منطقه دست به کار شدند و تا کنون ۴۶۵ متر از دیوارهای شهر، ۱۳ کافوی مخابراتی و میدان ورودی شهر را با خلاقیت نقاشی کردند.

 

رحمانی،مدیر آموزشگاه قلم رنگ بهمئی گفت: از شهردار محترم، مهندس تقوی که به ما اعتماد کردند و اجازه زیباسازی شهر با نقاشی را به ما دادند، تشکر میکنم ؛تلاش می کنیم که شهری زیبا برای شهروندان و مهمانان نوروزی  آماده کنیم .

 

این هنرمند با تقدیر از مدیر تیم آقای خلیل پور،تیم پشتیبانی و همچنین همه شاگردان خود، از مردم فهیم شهر  خواست پوستر و بنر تبلیغاتی را  روی نقاشی ها نچسبانند.

 

هنرمندان این آموزشگاه نقاشی با تلاش شبانه روزی نقاط مختلف معابر عمومی شهر لیکک را با نقاشی های خود به محیطی شاد و پویا تبدیل کردند.

 

در ادامه تصاویر بیشتری از این اقدام فرهنگی را مشاهده کنید:

 

 

 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.