گروه: اخبار استان خبر: 154005 / تاریخ انتشار : 1398/12/5 ساعت : 23:11

پیام تبریک ستار هدایتخواه به مهدی روشنفکر/شما فقط نماینده 65 هزار هوادار خود نیستید؛ الان نماینده همه مردمید

ستار هدایتخواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی پیامی به مهدی روشنفکر منتخب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ستار هدایتخواه نماینده اسبق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی دپیامی به مهدی روشنفکر منتخب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صادر کرد.

متن پیام هدایتخواه به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر مهدی روشنفکر
منتخب محترم مردم شریف شهرستانهای بویراحمد و دنا در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی .
سلام علیکم
موفقیت جنابعالی را در کسب اعتماد و رأی اکثریت مردم تبریک می گویم .


گرچه پذیرش مسئولیت ها در نظام اسلامی تحمل بار امانتی سنگین و طاقت سوز است که برای حاملان آن باید طلب صبر نمود، ولی در هر حال سرمایه اعتماد مردم و توفیق خدمت ، نعمتی است که باید شکرش را که همانا خدمت صادقانه و مجدّانه است به جا آورد .


لازم به یادآوری است که مجلس یازدهم اولین مجلس چله دوم انقلاب و مجلس تحقق بخش اهداف بیانیه گام دوم می باشد که همانا ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی است ، انتظارات از این مجلس بسی بالا و والاست .


اینجانب با توجه به تجربه دو دوره نمایندگی و شناختی که از آسیب ها و چالش ها و نیز ظرفیت های مجلس دارم تجارب خود و انتظاراتی را که از این مجلس می رود در وقتی دیگر در قالب پیشنهادات و راهکارهای عملیاتی برای همه نمایندگان محترم مجلس یازدهم عرضه خواهم کرد. ان شاالله.


لازم به گفتن نیست که جنابعالی اکنون فقط نماینده ۶۵ هزار رأی دهنده به شخص خود نیستید بلکه نماینده حدود ۱۱۰ هزار رأی دهنده به سایر کاندیداها و حتی نماینده حدود 30 درصد قریب به پنجاه هزار نفرواجدین شرایط رأی هستید که به هر دلیل نتوانستند در این حماسه ملی شرکت کنند، بر همین اساس انتظار می رود جنابعالی که ندای وحدت سر داده اید این یکصد و شصت هزار نفر از مردم را در کنار 65 هزار از هواداران خود دیده و برای پیگیری مطالبات به حق آنان هم تلاش نمائید .
 

ضمن تبریک مجدد برای شما آرزوی موفقیت در انجام مسئولیت خطیر نمایندگی مردم را دارم .
ستار هدایتخواه

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 7 نظر
حامد
1398/12/6 - 11:01
احسنت بر دکتر هدایت خواه
rateup 0
 ratedown 0
جواد
1398/12/6 - 11:02
اقای دکتر هدایت خواه واقعا چرا در انتخابات از آقای روشنفکر حمایت نکردید ؟؟ در حالی که می دانستید ایشون پتانسیل پیروزی را دارد
rateup 0
 ratedown 0
مریم ن
1398/12/6 - 11:03
ما بدون حمایت هخدایت خواه هم توانستیم جناب روشنفکر را وارد پاستور کنیم
rateup 0
 ratedown 0
امین
1398/12/6 - 11:04
دوستان این بحث های حاشیه ای را خواهشند تمام کنید. البته بنده یقین دارم که جناب روشنفکر انسانی معتقد، و پاک دست است و انشاللله بتواند در دفاع از حقوق مردم بویراحمد کوشا باشد
rateup 0
 ratedown 0
زهرا
1398/12/6 - 11:05
بله درست اما امیدوارم جناب روشنفکر روی نطق های خود بیشتر کار کند تا این نقطه ضعف رو بر ایشون که نیروی پاک دست و خادم ای برای نظام است کمتر به چشم بیاید
rateup 0
 ratedown 0
هانیه ب
1398/12/6 - 11:06
لازم به گفتن نیست که جنابعالی اکنون فقط نماینده ۶۵ هزار رأی دهنده به شخص خود نیستید بلکه نماینده حدود ۱۱۰ هزار رأی دهنده به سایر کاندیداها و حتی نماینده حدود 30 درصد قریب به پنجاه هزار نفرواجدین شرایط رأی هستید که به هر دلیل نتوانستند در این حماسه ملی شرکت کنند، بر همین اساس انتظار می رود جنابعالی که ندای وحدت سر داده اید این یکصد و شصت هزار نفر از مردم را در کنار 65 هزار از هواداران خود دیده و برای پیگیری مطالبات به حق آنان هم تلاش نمائید . علی رغم اینکه جو رو علیه هوداران ایشون کردن اما جای دارد به اقای هدایت خواه بگیم که آقای روشنفکر به دنبال یک بویراحمد واحد است نه بویراحمد علیا و سفلی کردن
rateup 0
 ratedown 0
ثریا
1398/12/6 - 11:07
امیدوارم ایشون در پست جدید خود موفق باشند
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.