گروه: اخبار استان خبر: 153992 / تاریخ انتشار : 1398/12/5 ساعت : 18:46

اولین اظهارنظر نادر منتظریان بعد از انتخابات و توصیه هایی به مهدی روشنفکر

نادر منتظریان کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم شهرستان های بویراحمد و دنا بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ نادر منتظریان یکی از کاندیداهای انتخابات 2 اسفند یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم شهرستان های بویراحمد و دنا بیانیه ای را صادر کرد. 

 

متن بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم


مردم شریف و شهیدپرورشهرستانهای بویراحمد و دنا


با سلام و صلوات برمحمد و آل محمد (ص) و با سلام و درود به پیشگاه شما مردم عزیز و مهربان و ولایتمدار


خداوند بزرگ وبی همتا را شاکرو سپاسگزارم که چندی پیش به این بندهِ کمترین توفیق داد تا به حکم تکلیف و با عشق خدمت به شما مردم بزرگوار و رنجدیده به میدان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قدم نهم و به خانه دلهای پاک و بی آلایش، و سرشار از مهر و محبت و عاطفه شما عزیزان بهترازجان راه یابم.

 

دراین مدت کوتاه بسیاری از شما مرا با آغوش گرم پذیرفتید و مورد توجه و محبت بی دریغ خود قرار دادید که این موهبت را رحمت خداوندی دانسته و آن را سپاس می گویم.

 


انتخاباتی بزرگ برگزارشد و همه مردم عزیز استان و به ویژه شما اهالی متعهد و پاک نهاد شهرستانهای بویراحمد و دنا درخشان تر از همیشه درانتخابات شرکت نمودید، و این بار هم مانند ده دوره گذشته تیر های یأس و نومیدی بر قلب دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشست و انقلاب و کشورعزیزمان بیمه شد.

 

بالغ بر70 درصد شما عزیزان شهرستانهای بویراحمد و دنا به پای صندوق های رأی آمدید و در سرنوشت خود شرکت جستید، که این مهم از افتخارات ویژه و کم نظیر این سرزمین است، نتیجه انتخابات برای مردم صرفاً وضعیت بُرد بُرد است و همه مردم پیروز و برنده انتخابات اند.

 


ضمن تبریک، امیدآنکه منتخب محترم این دوره انتخابات با بهره گیری از همه استعدادها و قابلیت های ملی و استانی توفیق حل و فصل مشکلات انباشته و متراکم شما مردم صبور و نجیب را به نحوشایسته حاصل نماید.

 


جریان انقلاب ضمن برخورداری از عناصرتعیین کننده نشاط، پویایی، تعهد و تخصص همواره درخدمت مردم و انقلاب قرار داشته و صاحب سرمایه انسانی تحصیلکرده، فرهیخته، جوانان باتجربه، ایثارگر وانقلابی است که ان شاءالله درشرایط فعلی از توان و استعداد سرشار آنان در بدنه مدیریتی جامعه استفاده بهینه به عمل آید، هم چنین یکی از افتخارات برجسته و تعیین کننده این مجموعه، ایجاد زمینه های وفاق، اتحاد و انسجام مردم و جریان ها دردایره مبنایی نظام است که به فضل و مدد الهی با همکاری نیروهای اندیشمند و شایسته، ضمن اهتمام جدی و فراگیرنسبت به حفظ این انسجام، بایسته است در راستای حل مشکلات جامعه از شایستگان و فرهیختگان استفاده بهینه و عقلایی به عمل آید.

 

اینجانب با آسیب شناسی حاصل ازتجارب چهار دهه سربازی میهن اسلامی، به موازات مسائل و مشکلات حاد و مزمن اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، مشکل بنیادین استان و به ویژه مشکل حوزه انتخابیه شهرستانهای بویراحمد و دنا راکه همواره مانع و سد راه پیشرفت و توسعه متوازن و هم ارزآن بوده است را تقسیم بویراحمد به دو فرهنگ مجزا و دو زیست بوم علیا و سفلی یافتم، لذا از همان ابتدا همه توانایی و قابلیت خود را دراتحاد جامع و فراگیر بویراحمد درمعنای واقعی کلمه بکاربستم و با شعار اصیل « بویراحمد متحد» به صحنه انتخابات ورود نمودم، گرچه برخی افراد معلوم الحال نیز این شعاراصیل را با سودجویی انتخاباتی به وحدت جناحی و قبیله ای منحرف نموده و تنزل دادند، و از آن بهره بردندکه موضوعی بسیارخطرناک بوده و در آینده می تواند تبعات سوء و ناخواسته فراوانی را برای همگان دربرداشته باشد.

 

دریک تقسیم بندی عادلانه، زیبایی های انتخابات را می توان مشارکت پر رنگ وبا نشاط آحاد مختلف جامعه در انتخابات و مأیوس نمودن دشمن از نفوذ درصفوف جامعه دانست، ودرمقابل، می توان به برخی بداخلاقی ها و بی قواره گیهای انتخاباتی اشاره نمود.

 

برهمین اساس لازم است مجلس یازدهم با وضع قوانین و مقررات جامع و قوی، در راستای ضربه گیری از فرایند انتخابات و پیشگیری از وارد آمدن آسیب به تعهد و اعتماد عمومی جامعه و نیز ارتقاء اعتماد درهمه سطوح و لایه های اجتماع، اهتمام جدی و بایسته پیشه نماید.

 

اینجانب در همه عمر فردی تکلیف بنیاد و وظیفه محور بوده ام، لذا همواره، در هرجایگاه و پست و مقام با هرگونه فساد، تبعیض، بی عدالتی، کجروی و بداخلاقی و مظاهرآن مبارزه نموده و خواهم نمود.


درپایان به حکم وظیفه و حقگزاری، از همه مشارکت کنندگان در انتخابات شهرستانهای بویراحمد و دنا وبه ویژه مردان و زنان پاک اندیش ، روشن ضمیر ، انقلابی و ولایتمدارکه بر این بنده کمترین منت گذارده و اعتماد نمودند کمال تشکر و سپاس و امتنان را دارم.

 

قلبم را سالها پیش در ابتدای جوانی نزدتان به امانت گذارده ام، امروز نیز چشمانم را کف پاهایتان می نهم تا اینگونه قدمهایی که برای فرزندتان رنجه داشتید را ارج نهم.

 

سربازجمهوری اسلامی ایران نادر منتظریان  ۹۸/۱۲/۴

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.