گروه: اخبار استان خبر: 153989 / تاریخ انتشار : 1398/12/6 ساعت : 08:00

پس لرزه های انتخابات در کهگیلویه

اتفاقات پسا انتخاباتی در شهرستان کهگیلویه برای خود نیز منحصر به فرد تلقی می شوند. از اظهارات عجیب نماینده منتخب مردم، محمد موحد در مورد پیش بینی قبولی در انتخابات گرفته تا فراخوان نیروها و حامیان عدل هاشمی پور برای تحصن در جلوی فرمانداری کهگیلویه.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با فراز و نشیب ها، التهاب ها ، حماسه آفرینی مردم و شور و شعف آن ها به پایان رسید..

 

شاید اگر لازم باشد که به نهادهای تاثیر گذار در انتخابات نمره داده شود بیشترین نمره از آن نیروهای نظامی و انتظامی و به طور کل نیروهای امنیتی است. آن ها که در هیاهوی تبلیغات قانونی و غیر قانونی نامزدهای انتخاباتی ، روز و شب انتخابات و حتی بعد از اعلام نتایج تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت شهرستان صورت دادند.

 

اما با وجود همه این ها اتفاقات پسا انتخاباتی در شهرستان کهگیلویه برای خود نیز منحصر به فرد تلقی می شوند. از اظهارات عجیب نماینده منتخب مردم، محمد موحد در مورد پیش بینی قبولی در انتخابات گرفته تا فراخوان نیروها و حامیان عدل هاشمی پور برای تحصن در جلوی فرمانداری کهگیلویه.

 

محمد موحد در روز پس از انتخابات و در جمع مردم روستای راک با اظهار این جملات که شخصی در خواب، حضور وی در انتخابات را لازم دانسته و به او پیروزی در انتخابات و تعداد آراء را نیز گفته بوده، برای همگان باعث تعجب شد که کاربران فضای مجازی نیز به این اظهارات واکنش های متفاوتی نشان دادند.

 

پس از آن و در شب گذشته یکی از پیج های اینستاگرامی حامیان عدل هاشمی پور در پستی اعلام کرد که قصد تشکیل اجتماع مسالمت آمیز در جلوی فرمانداری کهگیلویه را دارند که 30 دقیقه پس از انتشار این پست عدل هاشمی پور با بیانیه ای حضور هر گونه اجتماعات را منع و خود را تتابع قانون دانست و گفت که اگر مسئله ای در مورد انتخابات وجود داشته باشد از طریق قانون پیگیری خواهند کرد.

 

اما با همه این اوصاف افراد شاخص جامعه باید به این مسائل توجه داشته باشند که مردم علی رغم وجود مشکلات اقتصادی و معیشتی پای صندوق های رای آمده و با این کار خواستار رفع مشکلات و حفظ اقتدار و امنیت کشور و شهرستان خود هستند پس لازم است که به جای پرداختن به مسائل حاشیه ای و کم اثر به فکر چاره برای برون رفت مردم از مشکلات موجود باشند تا به فکر حاشیه سازی و موج سواری بر روی آن.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.