گروه: اخبار استان خبر: 153935 / تاریخ انتشار : 1398/12/5 ساعت : 08:01
اردلان زینل زاده:

نهضت عبور تنها جریان سیاسی برنده در حوزه انتخاباتی گچساران و باشت است

زینل زاده گفت: اطمینان دارم اگر ملاک برد در انتخابات رای پاک باشد فارغ از دیدگاههای سیاسی و قومیتی یا اثرگذاری تطمیع و تهدید ، نهضت عبور تنها جریان سیاسی برنده در حوزه انتخاباتی گچساران و باشت است که قطعا در اینده نه چندان دور شاهد ثمردهی این نهال خواهیم بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛اردلان زینل زاده ،کاندیدای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پیامی خطاب به مردم حوزه انتخابیه اش نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف شهرستان های گچساران و باشت

لازم می دانم از حضور پرشور شما در پای صندوق های رای و انتخابات تقدیر و تشکر به عمل آورم. قطعا حضور خالصانه و رای پاک شما تضمین کننده آینده نظام می باشد.

بزرگترین افتخار اینجانب طی ۴۷ سالی که از خداوند تبارک و تعالی عمر گرفته ام اعتماد قریب به ۹۰۰۰ نفر از شما مردم فهیم گچساران و باشت و خصوصا رای پاک شما می باشد.

قطعا همگان می دانند اعتماد شما مردم فهیم به اینجانب نه از سر نیاز بوده است چرا که جایگاه و پستی ندارم و نه ناشی از تطمیع می باشد چون اساسا اینجانب نگاه معامله گرایانه ندارم و قطعا ترس شهروندان نیز در جهت گیری آنان به نفع بنده اثرگذار نبوده است چون اساسا ایجاد فضای رعب و فشار خارج از اعتقادات اینجانب می باشد.

 لذا خداوند را از بابت این همه لطف شاکرم که این تعداد از شهروندان بنا به اعتقادات قلبی خود و رای پاک اینجانب را انتخاب نموده اند . و این همه نشانگر مقبولیت مردم از نگاه نهضت عبور، صداقت جمع یاران و سوابق اجرایی این حقیر میباشد .

اطمینان دارم اگر ملاک برد در انتخابات رای پاک باشد فارغ از دیدگاههای سیاسی و قومیتی یا اثرگذاری تطمیع و تهدید ، نهضت عبور تنها جریان سیاسی برنده در حوزه انتخاباتی گچساران و باشت می باشد . که قطعا در اینده نه چندان دور شاهد ثمردهی این نهال خواهیم بود.

 

وسلام علیکم ورحمة الله و برکاته

اردلان زینل زاده

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.