گروه: اخبار استان خبر: 153933 / تاریخ انتشار : 1398/12/4 ساعت : 21:53

پیام نماینده کهگیلویه به هوادارانش؛هرآنچه قانون بگوید برای همگان اتمام حجت است

به همه این عزیزان اطمینان خاطر می دهم که دغدغه های آنان پیرامون چگونگی اجرای انتخابات از مسیر قانونی و ذیصلاح در حال پیگیری است که قطعا نتیجه حاصله به اطلاع عموم خواهد رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی در پیامی به هوادران خود توصیه کرد به هیچ وجه تحت تأثیر احساسات و احیانا نیش و طعن مخالفان قرار نگیرند و منتظر اعلام صدور نظر مراجع ذیصلاح در خصوص انتخابات باشند و هرآنچه اعلام گردد برای همگان اتمام حجت است.

متن کامل پیام عدل هاشمی پور به شرح زیر است:

خدای بزرگ را شاکر و سپاسگزارم که پس از توفیق خدمتگزاری در دور دهم نمایندگی مجلس شورای اسلامی، انتخابات دور یازدهم نیز با حضور و شکوه مردم در پای صندوق های رأی برگزار گردید.


لازم می دانم مجددا از همه مردم و مسئولان نظارتی، امنیتی، اطلاعاتی و اجرایی قدردانی نمایم.


به اطلاع عموم حامیان خود به ویژه آنانی که به استناد مشاهدات خود، کلیپ های منتشره و احیانا شنیده ها بر این باورند که روند اخذ رأی با اشکالاتی مواجه بوده است و نظر به اینکه گویادر فضای مجازی جهت اعتراض به این امر فراخوان به تجمع جلوی فرمانداری مشاهده شده است متواضعانه به اطلاع می رساند آنچه برای اینجانب بر هر امر دیگری ارجحیت دارد رعایت مر قانون، حفظ نظم، امنیت، آرامش مردم و همکاری با نیروهای نظامی، امنیتی، نظارتی، اطلاعاتی و اجرایی است.


بنابراین به همه این عزیزان اطمینان خاطر می دهم که دغدغه های آنان پیرامون چگونگی اجرای انتخابات از مسیر قانونی و ذیصلاح در حال پیگیری است که قطعا نتیجه حاصله به اطلاع عموم خواهد رسید لذا از حامیان شریف، فهیم و ولایتمدار خود خصوصا جوانان در شهرستانهای 4 گانه خواهانم که به هیچ وجه تحت تأثیر احساسات و احیانا نیش و طعن مخالفان قرار نگیرند و منتظر اعلام صدور نظر مراجع ذیصلاح در خصوص انتخابات باشند و هرآنچه اعلام گردد برای همگان اتمام حجت است.


از صبر و بردباری همه شما خوبان سپاسگزارم و آن را سرمایه ای ماندگار برای خود می دانم.

عدل هاشمی پور خادم مردم
 

98/12/4

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.