گروه: اخبار استان خبر: 153863 / تاریخ انتشار : 1398/12/3 ساعت : 21:31

واکنش معاون دادگستری استان به انتشار یک کلیپ توهین آمیز از جشن پیروزی یک نامزد انتخاباتی

دادگستری استان در پی انتشار کلیپ تصویری که حاوی اقدام بسیار زشت عده‌ای در یوم جاری در منطقه سرنجل کل بود که حاوی توهین عملی به یکی از کاندیداهای محترم انتخابات و نماینده فعلی مردم شهرستانهای بویراحمد و دناست، واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  در پی انتشار کلیپ تصویری  که حاوی  اقدام بسیار زشت عده‌ای  در یوم جاری در منطقه سرنجل کل  که حاوی توهین عملی به یکی از کاندیداهای محترم انتخابات و نماینده فعلی مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بود که سبب تشویش اذهان عمومی و اخلال در نظم عمومی شده است معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد که این چنین اقداماتی بسیار زشت و زننده بوده و دستگاه قضایی استان به اشد وجه با عامل و عوامل آن برخورد خواهد کرد.


عیسی حسنی بیان کرد: به محض اطلاع از موضوع رئیس کل محترم دادگستری استان به دادستان محترم مرکز استان و معاونت پیشگیری دستور بررسی موضوع داده و اقدامات منتهی به دستگیری و محاکمه آنها توسط دادستانی محترم مرکز استان در دست اقدام است توقع بر این است که افرادی که این اقدام سخیف و زشت مستند به آنها است با حضور در افکار عمومی به صورت عملی  انزجار خود را از این اقدام زشت اعلام کنند.


وی افزود: همانگونه که دستورات تأکید ریاست محترم قوه قضائیه در برخورد شدید با مظاهر بی نظمی و ناامنی در جامعه است، دستگاه قضایی استان  نیز قطعاً با این عوامل برخورد و در اسرع وقت مردم عزیز شهرستان بویراحمد و دنا را از این اقدامات مطلع خواهد کرد.

 

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در اطلاعیه دیگری بیان کرد: حسب  بررسی انجام شده شخص مورد نظر برای فیلمبرداری جمعیت به وسیله جرثقیل بالا برده شده است ولی شخصی که کلیپ را تهیه کرده و در فضای مجازی منتشر کرده است است عباراتی را که تنش زا بوده شخصا  در کلیپ بیان کرده و موجب تشویش اذهان عمومی شده است.

 

حسنی افزود: این شخص نیز به زودی شناسایی و با وی برخورد خواهد شد رسیدگی ها بررسی ها و اقدامات دستگاه قضایی به شورای تامین جهت برخورد با این قضیه مجرمانه بعد از مشخص شدن واقعیت ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.