گروه: اخبار استان خبر: 153824 / تاریخ انتشار : 1398/12/3 ساعت : 14:11
زیبایی های انتخابات حوزه بویراحمد و دنا:

اقدام جالب کاندیداهای حوزه بویراحمد و دنا در خصوص شعارهای انتخاباتی/موضوعی که ریشه در باورهای ما دارد

زیبایی های انتخابات شاید کم نباشد، اما گاهی رسانه ها آنقدر در گیر و داد مسائل سیاسی و انتخاباتی پیچ می خورند که کمتر فرصت می شود به این قبیل موارد پرداخته شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یکی از مسائلی که همیشه در انتخابات های ادوار مختلف به چشم می خورد و شاید کمتر به آن پرداخته می شود، بحث زیبایی های انتخابات است.

شاید این دست از موارد هم کم نباشد و اما گاهی رسانه ها آنقدر در گیر و داد مسائل سیاسی و انتخاباتی پیچ می خورند که کمتر فرصت می شود به این قبیل موارد پرداخته شود.

در همین دوره و در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا اقدام شاخص کاندیداها در تقدیم گل به همدیگر تا مدت زیادی تیتر یک رسانه های استان بود اما پس از مدتی به حاشیه رفت.

یکی از مواردی که در همین دوره باز به چشم می خورد و خیلی هم فراگیر شد استفاده از عنوان و شعارهای مذهبی به جای برخی اصطلاحات رایج و بعضا اشتباه و رکیک بود.

شعارهایی که ریشه در باورهای ما دارد، پرچم هایی که به شعارهایی مزین شده بود که کودک تا پیر آن را بر سر دوش می گذاشتند و در محافل انتخاباتی شرکت می کردند.

در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا ترتیب این شعارهای بدین صورت بود:

یا مهدی >> مهدی روشنفکر

 
یا زهرا >> غلام محمد زارعی

یا علی مدد >> محمد بهرامی

 
لبیک یا حسین >> نادر منتظریان
 

به هرحال انتخابات 98 نیز به ایستگاه پایانی خود رسید و این زیبایی ها برای همیشه در خاطر مخاطبان کاندیداها خواهند ماند.

این موضوع قطعا باورهایی را تعمیق می دهد که نشات گرفته از جامعه ای است که شیعه هستند و علاقه خاصی به ائمه اطهار دارند و قطعا راهگشایی برای رسیدن به خیلی از مراتب خواهند بود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.