گروه: اخبار استان خبر: 153821 / تاریخ انتشار : 1398/12/3 ساعت : 12:59

تقدیر و تشکر ویژه صبح زاگرس از استاندار و معاون سیاسی/تلاش ستودنی دستگاه قضایی و نیروهای نظامی و انتظامی استان

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با همه تلخی ها و شیرینی هایش به پایان رسید و تلاش تیم مدیریت سیاسی استان و دستگاه های نظارتی، نظامی و انتظامی در برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور ستودنی است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با همه تلخی ها و شیرینی هایش به پایان رسید و قطار انتخابات در استان با اعلام نهایی برگزیدگان به پایان رسید.

اما شایسته است خوبی ها و اقدامات شایسته نقل شود تا باعث گسترش هرچه بیشتر شود.

از همان ابتدا تیم مدیریت سیاسی استان تصمیمات جدی را جهت سلامت حداکثری انتخابات در پیش گرفته بود و به خوبی این موضوع را می توانستیم در نوع عملکرد استاندار محترم ببینیم.

عزل، برکناری و جابجایی مدیران متخلف حداقل کاری بود که در دستور کار کلانتری قرار داشت.

اقدام جهادی معاون سیاسی استانداری جهت حضور در فرمانداری بویراحمد و رصد دقیق و لحظه به لحظه انتخابات در این حوزه که قریب به نیمی از آرا در آن قرار داشت خود موید این نکته بود که عزم راسخ تیم مدیریتی استان جزم شده است.

اما در این بین دستگاه محترم قضایی و نیروهای نظامی و امنیتی که بیشترین تعداد جلسات و هماهنگی ها را با اولویت حضور و مشارکت بالای مردم در انتخابات برنامه ریزی کرد و به این موضوع هماهنگی بیشتر بخشید.

در کمترین زمان ممکن هرگونه تخلفی که احتمال به خطر افتادن امنیت مردم را داشت رصد می شد و بلافاصله تدابیر لازم اندیشیده می شد تا سلامت امنیتی جامعه بیش از پیش تامین شود.

تمامی ارکان دستگاه قضا خصوصا رییس کل دادگستری، دادستان مرکز استان، معاونت محترم پیشگیری از وقوع جرم دادگستری، بازپرس ویژه مسایل انتخاباتی در استان همه و همه یک هدف را بدون جانبداری رعایت می کردند و آن چیزی نبود جز حفاظت و حراست از آرای مردم در انتخابات.

به همین جهت این رسانه مردمی و مستقل به نیابت از مردم شریف استان کمال تشکر و قدر دانی را این زحمات اعلام میدارد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.