گروه: اخبار استان خبر: 153816 / تاریخ انتشار : 1398/12/3 ساعت : 12:25

مردم پیروز نهایی انتخابات مجلس یازدهم/اکنون نوبت مسئولان است

اکنون نوبت مسوولان است که با تسهیل شرایط معیشتی و با همت مضاعف خود، آب پاکی بر روی دست دشمنان که قصد ضربه زدن به این انقلاب مردمی را دارند، بریزند و این گرانی ها و مشکلات معیشتی که برخی از آن ریشه داخلی دارند، را کنترل کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس انتخابات نماد مشارکت، وحدت و همدلی مردم ایران است و در این روز مردم ایران با شرکت در انتخابات بر میثاق های خود با امام امت و انقلاب مهر تأیید و تجدید می زنند.

 

همه خوب می دانیم که مشکلات در کشورمان هست و فشارها از سوی بیگانگان همه جانبه شده است، اما پای ایران که وسط بیاید لر، کرد، عرب، ترکمن، بلوچ و ... نمی شناسد. همان ها که بیشتر از همه مطالبه گر رفع مشکلات شان هستند، باز هم در صف اول این مبارزه قرار دارند. البته مسئولان باید به فکر باشند و قدر این مردم را باید بدانند.

 

مردم استان کهگیلویه وبویراحمد با وجود مشکلات زیاد همگام با سراسر ایران در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور پررنگی داشتند و پایبندی خود را به انقلاب و نظام اعلام کردند، اکنون نوبت مسوولان است که این حضور را قدر نهاده و در راه تسهیل معیشت مردم تلاش مضاعف کنند.

 

مردم این استان با وجود تمام مشکلات اقتصادی و گرانی هایی که معیشت آنان را تحت الشعاع قرار داده است، بر این باورند که در جنگ اقتصادی قرار دارند و این از حربه های دشمن است و انقلاب از این پیچ تاریخی که پیش روی آن است نیز با رهنمودهای مقام معظم رهبری عبور خواهد کرد.

 

باوجود تبلیغات بی شمار دشمنان و ایادی استکبار در نا امید کردن مردم از این انقلاب و همچنین ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم فهیم و باشور و شعور ایران پس از برگزاری جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، حضور پرشوری در انتخابات امسال داشتند.

 

اکنون نوبت مسوولان است که با تسهیل شرایط معیشتی و با همت مضاعف خود، آب پاکی بر روی دست دشمنان که قصد ضربه زدن به این انقلاب مردمی را دارند، بریزند و این گرانی ها و مشکلات معیشتی که برخی از آن ریشه داخلی دارند، را کنترل کنند.

 

شرایط اقتصادی حاکم در چند ماه اخیر موجب فشارهایی بر اقشار مختلف مردم شده است اما مردم فهیم و با درک کهگیلویه و بویراحمد با حضور خود در این انتخابات اعلام کردند که حساب انقلاب از مسوولان ناکارآمد جداست و هرگز عملکرد ضعیف برخی مسوولان را به پای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نمی گذارند.

 

حال مسوولان استان کهگیلویه وبویراحمد باید این حضور حماسی مردم را قدر بدانند، مردمی که حتی برف و باران و کولاک هم نمی تواند مانع از حضور همیشه در صحنه آنان شود.

 

این انتخابات و مشارکت بالای مردم در آن نشان داد که پیروز نهایی خود مردم هستند؛ کسانی که نشان دادند همیشه در صحنه حضور دارند و اکنون نوبت مسئولان و نمایندگانی است که روانه مجلس کرده اند تا جواب اعتماد ان ها را بدهد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.