گروه: اخبار استان خبر: 153793 / تاریخ انتشار : 1398/12/2 ساعت : 17:37
امام جمعه یاسوج:

رأی مردم امانت است؛مسئولان به خوبی صیانت کنند

حجت الاسلام حسینی گفت: در این انتخابات زیرساخت‌های لازم برای امانت داری مردم فراهم شده است، دشمنان سعی می‌کنند حضور مردم در این انتخابات را کم رنگ جلوه دهند و شیرینی مشارکت حداکثری را تلخ کنند که به لظف الهی ناکام خواهند ماند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس حجت‌الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج اظهار داشت: رای مردم امانت بوده و مسئولان و متولیان برگزاری انتخابات باید به خوبی از آن صیانت و حفاظت کنند.

وی با بیان اینکه در این انتخابات زیرساخت‌های لازم برای امانت داری مردم فراهم شده است، عنوان کرد: دشمنان سعی می‌کنند حضور مردم در این انتخابات را کم رنگ جلوه دهند و شیرینی مشارکت حداکثری را تلخ کنند که به لظف الهی ناکام خواهند ماند.

حسینی با اشاره به اینکه انتخابات عید حضور مردم در صحنه بوده و نشان دهنده بلوغ سیاسی، اجتماعی و حس مسئولیت پذیری مردم است، ابراز کرد: رای دادن یک وظیفه شرعی، قانونی، دینی، ملی، اجتماعی و سیاسی است و تمام مراجع تقلید نیز به این امر دستور داده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: برگزاری انتخابات باشکوه سبب توسعه و پیشرفت کشور شده و ایران بهتر می‌تواند در برابر دشمنان مقاومت کند و مشارکت حداکثری در انتخابات از مصادیق بارز حضور مردم در صحنه است و بیانگر بیداری و آگاهی آنان خواهد بود.

حسینی با بیان اینکه انتخابات سبب تعیین سرنوشت کشور می‌شود، تصریح کرد: داوطلبان پس از پیروزی در انتخابات وظایف اخلاقی و قانونی دارد و باید نماینده تمام مردم باشد و نه اینکه خود را نماینده طیف، گروه و طایفه خاصی معرفی کند.

وی با بیان اینکه  یک نماینده اصلح باید دارای این ویژگی‌ها و خوصیات از جمله دین داری، انقلابی بودن و متعهد بودن باشد، خاطرنشان کرد: حضور در انتخابات نشان دهنده وحدت و انسجام ملی است و اختلاف و تفرقه سبب خوشحالی دشمنان می‌شود و باید مراقب باشیم اختلاف و تفرقه پیش نیاید.

حسینی یادآور شد: کهگیلویه و بویراحمد در زمینه حذب سرمایه گذار بویژه سرمایه گذاران خارجی مشکلات زیادی دارد و دستگاه‌های اجرایی و متولیان امر همکاری لازم را با آن‌ها نداشته و مجوزها و استعلام‌ها نیز در یک مدت زمان طولانی صادر می‌شود.

وی گفت: این استان برای ایجاد اشتغال و افزایش تولید به سرمایه گذاران نیاز دارد و مسئولان اجرایی استان باید مسیر برای سرمایه گذاران تسهیل و همواره کرده و سنگ اندازی یا مانع تراشی نکنند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.