گروه: اخبار استان خبر: 153770 / تاریخ انتشار : 1398/12/2 ساعت : 05:58

خبرنگار افتخاری صبح زاگرس در روز انتخابات مجلس باشید

مخاطبان و شهروند خبرنگاران پایگاه خبری صبح زاگرس می توانند اخبار، تصاویر، گزارش ها و سوژه های خبری در روز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی را به این پایگاه خبری ارسال کنند تا پس از بررسی در سایت و کانال منتشر شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، پایگاه خبری صبح زاگرس به منظور پوشش آنی و لحظه ای اخبار و تصاویر انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرهای و روستاهای استان خبرنگار افتخاری می پذیرد.

 

خبرنگاران افتخاری می توانند اخبار، تصاویر، فیلم ها ، گزارش، کلیپ تصویری و دیگر بخش های شهرستان خود از انتخابات را به پایگاه خبری صبح زاگرس ارسال کنند تا با نام خودشان منتشر شود.

 

مخاطبان و شهروند خبرنگاران پایگاه خبری صبح زاگرس می توانند اخبار، تصاویر، گزارش ها و سوژه های خبری در روز برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی را  به این پایگاه خبری ارسال کنند تا پس از بررسی در سایت و کانال منتشر شوند.

 

شهروند خبرنگاران و مخاطبان پایگاه خبری صبح زاگرس می توانند اخبار، تصاویر، گزارش ها و سوژه های خبری خود را از طریق شماره تلفن 09174210316 در پیام رسان واتساپ و یا نام کاربری @m_sobhezagros در تلگرام ارسال کنند.

 

منتظر سوژه های ناب شما هستیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.