گروه: اخبار استان خبر: 153758 / تاریخ انتشار : 1398/12/1 ساعت : 19:14

تاکید نماینده ولی فقیه در استان بر اثرگذاری طرح شهید بهنام محمدی در استان

اعضای مجامع علوی و فاطمی سازمان بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه مسوول ستاد تخصصی اقشار بسیج سپاه فتح استان و مسوول سازمان بسیج دانش آموزی استان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز اعضای مجامع علوی و فاطمی سازمان بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه مسوول ستاد تخصصی اقشار بسیج سپاه فتح استان و مسوول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه فتح نشست و دیدار صمیمی با نماینده ولی فقیه در استان برگزار کردند.


در ابتدای این جلسه سرهنگ ارسلانجو،مسئول ستادتخصصی اقشار سپاه فتح به نقش مهم بسیج دانش آموزی در بین سایر اقشار بسیج اشاره کرد و گفت: بسیج دانش آموزی در سطح استان و شهرستان ها با فعالیت های جهادی خود کارهای بزرگی را در اعزام های راهیان نور دانش آموزی ، فعالیت فرهنگی تربیتی طرح شهید بهنام محمدی در مدارس و مساجد دنبال می کند.


در ادامه صالحی نیا،مسوول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه فتح استان گزارشی از اقدامات بسیج دانش آموزی استان اشاره کرد و گفت: تا پایان امسال ۹۵۰۰ دانش آموز به اردوهای راهیان نور دانش آموزی اعزام میشوند.


وی افزود: ۶۵۰۰ نفر از دانش آموزان از سراسر استان تا به امروز به اردوهای راهیان نور دانش آموزی اعزام شدند.


صالحی نیا گفت: بسیج دانش آموزی در بیش از ۵۴ مدرسه در سطح استان تحت عنوان طرح شهید بهنام محمدی که پیوند خانه،مدرسه و مسجد برنامه های اردویی،فرهنگی،تربیتی ،ورزشی و علمی برگزار شده است.


در ادامه دانش آموزان مطالبی را در توجه به قشر دانش آموزی در بین مسوولان در سطح استان و اقدامات اثرگذار بسیج دانش آموزی بیان کردند.


 حجت السلام و المسلمین حسینی، نماینده ولی فقیه در استان به بحث اهمیت قشر دانش آموزی با توجه به آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: برنامه های فرهنگی تربیتی برای جذب دانش آموزان به مساجد از طریق طرح شهید بهنام محمدی جزو برنامه های اثرگذار است.


امام جمعه یاسوج گفت: طرح شهید بهنام محمدی یکی از طرح های اثر گذار جهت حضور دانش آموزان در مساجد است.


وی افزود:امروزه دانش آموزان ما نسبت به گذشته از فن بیان و آگاهی خوبی برخوردار هستند.


 نماینده ولی فقیه در استان در ادامه به سرکشی از مساجد در سطح استان و رفع برخی از مشکلات جهت حضور نوجوانان در مساجد و مشکلات هم اشاره داشت.


در پایان بعد از  گفت و شنود صمیمی دانش آموزان بسیجی مجامع علوی و فاطمی با نماینده ولی فقیه در استان به رسم یادبود تابلوی از طرف مجامع به وی داده شد.

 


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.