گروه: اخبار استان خبر: 153757 / تاریخ انتشار : 1398/12/1 ساعت : 15:04

انصراف کاندیدای کهگیلویه و بویراحمدی حوزه انتخابیه تهران

مجتبی ثابتی جوان خوشفکر کهگیلویه و بویراحمدی که کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه تهران بود با انتشار متنی انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مجتبی ثابتی جوان خوشفکر کهگیلویه و بویراحمدی که کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه تهران بود و در مقطعی در لیست اعلامی جبهه نیروهای انقلاب قرار داشت، با انتشار متنی انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات اعلام کرد.

متن بیانیه ثابتی به شرح زیر است:

بسم رب الشهدا

اراده سربازان انقلاب بر این است که تلخی و شیرینی‌های نفس را به امید پیروزی جبهه انقلاب سپری نمایند.

تمنای این حقیر از خداوند متعال بر این بوده که جبهه انقلاب به یک وحدت سراسری، انقلابی و قابل دفاع دست یابد و اکنون که این امر حاصل شده انصراف خود را در حمایت از لیست واحد اعلام می‌دارم.

هر چند محبت و اعتماد اعضای شورای ائتلاف در اعطای بیشترین رای به اینجانب بوده است، لیکن توفیق شد که با برداشته شدن این بار مسئولیت از دوش خود در این وحدت کمترین نقش را داشته و قطعا این یک لطف بزرگ الهی خواهد بود که شامل حال این سرباز کوچک گردیده است.

ضمن تشکر صمیمانه از همه برادران، دوستان و همراهان تقاضا دارم این فرصت بزرگ را مغتنم دانسته و به تمام لیست سی نفره شورای وحدت اصولگرایان رای دهند و گامی در جهت تحقق گزاره‌های حقیقی گام دوم بردارند.

من الله التوفیق
مجتبی ثابتی
۳۰

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.