گروه: اخبار استان خبر: 153753 / تاریخ انتشار : 1398/12/1 ساعت : 23:29

نگاهی گذرا به یک هفته تبلیغات نامزدهای انتخاباتی کهگیلویه+تصاویر

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به ایستگاه پایانی خود رسیده و فردا روز رای گیری و روز رقم زدن حماسه توسط مردم است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به ایستگاه پایانی خود رسیده و فردا روز رای گیری و روز رقم زدن حماسه توسط مردم است.

 

اما شهرستان کهگیلویه در هفته گذشته تبلیغات کاندیداهای مجلس را پشت سر گذاشت که در روزهای اول این مردم شهرهای چرام و دهدشت بودند که با حضور خود رنگ و بوی انتخابات را به کهگیلویه بزرگ دادند و چراغ اول شور و شکوه انتخاباتی را روشن کردند.

 
 

در روز دوم نیز مردم شهرهای سوق، لیکک، چاروسا و دیشموک با حضور خود در صحنه های مختلف و در حمایت از کاندیداهای خود روح دمکراسی را به منصه ظهور گذاشته و نشان دادند که هر چند مشکلات معیشتی وجود دارد اما برای انتخاب کاندیداهای مورد نظر خود تصمیم گرفته و در صحنه حضور داریم.

 

روز سوم روز آرام تری نسبت به روزهای قبل بود و در آرامش خاصی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی انجام شد و مردم در شهرهای سرفاریاب و قلعه ریسی نیز حمایت های خود را با حضور در نطق های انتخاباتی کاندیداهای مور نظرشان نشان دادند.

 

 
 

رفته رفته و با داغ شدن تنور تبلیغات انتخابات، این شهر های لنده، دیشموک، چرام و سوق بودند که میزبانان ایراد نطق های نامزدهای انتخاباتی بودند و کم کم بر تعداد جمعیت ها در شهرهای کهگیلویه افزوده می شد و این نشان از تصمیم گیری مردم در مورد سرنوشتشان می داد و با حضور در نطق های انتخاباتی به دنبال کاندیدای اصلح خود می گردند.

 

روز دوشنبه پنجمین روز تبلیغات انتخابات بود و در این روزها نیز سوق و لنده آغازگر چرخش دوربین های مختلف رسانه های استان به سمت کهگیلویه بودند چرا که حضور مردم در صحنه به تیترهای اول خبری تبدیل شده بود و همه منتظر بودند که نطق ها و برنامه های نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس  را بشنوند و بر اساس آن ها تصمیم گیری کنند.

 

 

اما اوج حضور مردم در تبلیغات انتخابات امسال در روز ششم رخ داد و دهدشت و چرام و دیشموک باز هم مثل همیشه حضوری گسترده داشته و موجب تمرکز لنزهای دوربین های مختلف در این مناطق شدند.

 

در نهایت این تبلیغات در روز پایانی و روز هفتم در شهرهای دهدشت، لیکک و سرفاریاب به پایان رسید و هم مردم تصمیم نهایی خود برای رای دادن به کاندیدای مورد نظرشان را گرفته و هم تا حدودی کاندیداها میزان مقبولیت خود را متوجه شدند.

 

اما همه این فراز و نشیب های تبلیغاتی جز با زحمت های شبانه روزی رسانه های مختلف صورت نمی گرفت و در روز پایانی انتخابات و در روز رای گیری رسانه ها باید تلاش کنند تا حضور مردم در صحنه انتخابات را به تمام نقاط کشور و حتی دنیا نشان دهند و حضور مردم نشان دهنده پایبندی آن ها به نظام و مانعی برای دست درازی دشمنان داخلی و خارجی خواهد شد.

تصاویر بیشتر در زیر آمده است:

 

 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.