گروه: اخبار استان خبر: 153748 / تاریخ انتشار : 1398/12/1 ساعت : 16:11
گزارش؛

شور و نشاطی که خبر از خلق حماسه ای دیگر در کهگیلویه و بویراحمد می دهد+تصاویر

کهگیلویه و بویراحمدی ها در این چند روز با حضورشان در ستادهای انتخاباتی و نطق های کاندیداها نشان دادند که در کنار رفاقت، رقابت سالم خواهند داشت، نشان دادند با وجودسلایق متفاوت در کنار هم هستند و با همین سلیقه های مختلف در 2 اسفند ماه حماسه ای دیگر خلق می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، استان کهگیلویه و بویراحمد 1 درصد جمعیت ایران و یک درصد وسعت ایران را تشکیل می دهد، اما همین یک درصدی ها همیشه در صحنه های مختلف و مناسبت های مختلفی همواره حضور داشته اند و دارند، این یک درصد جمعیت همیشه پر شور ترین انتخابات چه انتخابات مجلس شورای اسلامی و چه انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا را رقم زده اند.

 

 فردا انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور برگزار می شود و مردم این استان در روزهای گذشته که کاندیداها فرصت تبلیغات داشتند، با حضور پر شور و گسترده شان در ستادهای انتخاباتی مختلف نشان دادند که انتخابات 2 اسفند ماه سالجاری نیز پر شورتر از سال های دیگر در این استان و این شهرستان رقم خواهد خورد.

 

کاندیداهای انتخابات مجلس شورای سلامی در این 8 روزی که فرصت تبلیغات داشتند در شهرها، روستاها و مناطق مختلف استان حضور پیدا کردند و در میان  مردم سخنرانی کردند، حضور و استقبال مردم استان از این نطق های انتخاباتی نشان داده است که مردم این استان باز هم در 2 اسفند ماه رای سرنوشت ساز شان را در صندوق های رای خواهند انداخت.

 

مردم این استان در انتخابات های گذشته ثابت کرده اند که حضور حداکثری خواهند داشت و هیچ توطئه داخلی و خارجی نمی تواند مانع حضور مردم در پای صندوق های رای شود.

 

 روز گذشته آخرین نطق انتخاباتی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، حضور پر شور و با شکوه مردم استان و در این نطق های انتخاباتی نشان داد که هستند و همیشه خواهند بود.

 

 در زیر تصاویر سخنرانی ها و نطق های انتخاباتی کاندیداها و حضور حدااکثری مردم را در این سخنرانی ها مشاهده می کنید، با توجه به اینکه این سخنرانی ها همزمان در یک ساعت در نقاط مختلف استان آغاز شده حضور این جمعیت در نطق های انتخاباتی مختلف قابل تامل است، و اکنون نیاز است که شبکه های معاند انقلاب اسلامی ایران این حضور را ببینند و ثبت کنند.

 
 
 باز هم حضور بی نظیر و کم نظیر مردم در نطق های انتخاباتی مختلف و حماسه ای که قرار است در پای صندوق های رای خلق کنند.
 
 
 
مردم در جای جای این استان، با حضورشان در نطق های انتخاباتی همیشه نشان دادند که هستند؛ هستند که نگذارند این انقلاب و این کشور به دست گرگ صفتان بی دین بیفتد.
 
 
 
مردم کهگیلویه و بویراحمد در این چند روز در نطق های انتخاباتی کاندیداهای مختلف حضور داشتند، این مردم در این چند روز نشان دادند که سرنوشت استان و کشورشان برایشان مهم است پس برای ماندگاری عزت، استقلال و اقتدار این کشور صندوق های رای را خالی نمی گذارند.
 
 
 
 مردم استان کهگیلویه و بویراحمد، می آیند چون که به دنیا ثابت کنند این کشور و این انقلاب حامیانی چون این مردم دارد، و هیچ توطئه ای چه در داخل چه در خارج از کشور نمی تواند این مردم را در روز انتخابات در خانه هایشان نگه دارد.
 
 
 
مردم در روز گذشته نشان دادند که حضور در انتخابات برایشان مهم است، حتی اگر برای رای دادن ساعت ها در صف بایستند اما باز هم سختی آن را تحمل می کنند تا بتوانند در سرنوشت کشورشان سهیم باشند.
 
 
 
 
کهگیلویه و بویراحمدی ها در این چند روز با حضورشان در ستادهای انتخاباتی و نطق های کاندیداها نشان دادند که در کنار رفاقت، رقابت سالم خواهند داشت، نشان دادند با وجودسلایق متفاوت اما در کنار هم هستند و با همین سلیقه های مختلف در 2 اسفند ماه رای خودشان را در صندوق می اندازند.
 
 
 
 
اگر چه قبل از انقلاب اسلامی ایران، بانوان حق انتخاب و شرکت در انتخابات را نداشتند اما امروز همین بانوان به صورت آزاد در نطق های انتخاباتی مختلف شرکت می کنند، و خودشان انتخاب می کنند که به کدام کاندیدا رای دهند، بنابراین مردم این استان به ویژه بانوان در روز انتخابات همراه کودکان شان در محل رای گیری حاضر می شوند که به فرزندان خود نشان دهند شرکت در انتخابات چقدر مهم است و ارزش دارد. 
 
 
 
کهگیلویه و بویراحمدی ها همیشه پشت این نظام و این انقلاب بوده اند و هستند، این مردم همان گونه که در  راهیپمایی 22 بهمن اقتدار این کشور را نشان دادند و 2 اسفند ماه نیز مقتدر تر حضور پیدا خواهند کرد.
 
 
 
این حضور پر شور و با شکوه مردم استان در نطق های مختلف انتخاباتی در جای جای این استان نشان می دهد که 2 اسفند ماه به یاد ماندنی در این استان رقم خواهد خورد.
 
 
 
 
 
 انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.