گروه: اخبار استان خبر: 153746 / تاریخ انتشار : 1398/12/1 ساعت : 23:30

سکوت تبلیغاتی انتخابات مجلس آرامش قبل از طوفان/اتمام حجت دادگستری کهگیلویه برای رسانه ها

در فضای مجازی تحرکات کاندیداها و حامیان و هواداران آن ها ادامه دارد و با شایعه پراکنی های مختلف سعی در کنترل جو تا روز رای گیری دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با پایان مهلت تبلیغات قانونی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه به عنوان سکوت یا خاموشی تبلیغات شناخته می شود و این سکوت در شهرستان کهگیلویه به یمن بارش باران رعایت شده است.

 

اما در فضای مجازی تحرکات کاندیداها و حامیان و هواداران آن ها ادامه دارد و با شایعه پراکنی های مختلف سعی در کنترل جو تا روز رای گیری دارند.

 

برخی نیز با انتشار مطالب قدیمی سعی در جذب آراء خاکستری را دارند. اما آن چیزی که مهم است این است که مراجع قضایی یا با خاطیان انتخاباتی برخوردی نمی کنند و یا اگر برخوردی می شود این موضوع برای عموم اطلاع داده نمی شود تا با آگاه سازی عموم در جهت کم کردن مشکلات و اعتمادسازی برای عموم مردم گامی برداشته شود.

 

اما در این بین نامه ای از سوی دادگستری شهرستان کهگیلویه به ریاست اداره ارشاد کهگیلویه ارسال شده که در آن آمده است؛

با عنایت به اینکه مورخه 30/11/1398 راس ساعت 8 صبح زمان فعالیت های انتخاباتی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان رسیده است، لذا در راستای اجرای مصوبه شورای تامین استان و نظر به اینکه به موجب قانون هرگونه فعالیت و تبلیغات انتخاباتی از سوی اصحاب رسانه و مدیران سایت ها و فضای مجازی پس از این تاریخ ممنوع و جرم می باشد، اقتضا دارد دستور فرمایید تا مراتب به اصحاب رسانه و مدیران سایت ها و فضای مجازی اعلام و تدابیر لازم در این خصوص به کار گرفته شود.

 

مجید کرمی

رئیس کل دادگستری شهرستان کهگیلویه

 

 

 

 

انتهای پیام/


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.