گروه: اخبار استان خبر: 153730 / تاریخ انتشار : 1398/11/30 ساعت : 18:06
نادر منتظریان:

مراکز علمی و فرهنگی به جولانگاه سیاسی تبدیل شده است/سهم این مردم از خدمات و زیر ساخت ها را از حلقوم وزارت خانه ها بیرون می کشم

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: با شعار مبارزه با تبعیض، فساد و بی عدالتی امده ام و به ان نیز پایبند هستم، اید به همت فرهیختگان و شایستگان و مدیران جهادی فساد را از بین برده و توسعه در منطقه را رشد دهیم .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آخرین نطق انتخاباتی نادر منتظریان کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات و منتخب جریان نیروهای انقلاب دقایقی پیش در یاسوج برگزار شد.


نادر منتظریان در جمع شهروندان یاسوجی با تسلیت و تبریک شهادت سردار سلیمانی گفت : تا پایان عمر به بویراحمد متحد پایبند خواهم ماند و با تقسیم بندی بویراحمد بالا و پایین مخالف می باشیم .

وی گفت: این تقسیمات جغرافیایی است اما برخی ان را به طبقه بندی سیاسی، فرهنگی و شخصیتی تغییر داده اند و باید بویراحمد متحد را ایجاد کنند، بویراحمد و دنا در کشور از شهرستانهای صد درصد شیعه است که با وجود تهاجم فرهنگی دارای فرهنگی اسلامی و شیعی است.


وی گفت: بویراحمد و دنا در تلاش و ایثار زبانزده بوده و با نیروی انسانی فرهیخته می توان به جایگاهی عظیم رسید و نیازهای منطقه را رفع کرد.

معاون اسبق سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت : از ابتدا سرباز وطن بودم و تا پایان عمرم سرباز وطن خواهم ماند و قانون سربازی ایجاب می کند که از جان هم گذشت و تکلیف امروزم ایجاد می کند در منطقه بویراحمد و دنا تکلیف سربازیم را تعریف کنم.

منتظریان تاکید کرد : بویراحمد و دنا از این جایگاه خسارات فراوانی دیده اند و تکلیفم ایجاد می کند در این جایگاه برای مردم سرباز باشم .


وی سنگر جدید خود را مجلس شورای اسلامی عنوان کرد و گفت : امده ام تا به دروغ بزرگ صف کشی ، زیر ساختهای اب و برق و گاز و جاده کشی خاتمه دهم.

این منتخب جریان نیروهای انقلاب خدمات زیرساختی را در شان مردم ندانست و گفت پروژه های عظیمی در سطح کشور در دست اقدام است اما دلخوش به ۵۰۰ متر اسفالت شده ایم، ورودی تنگاری ده ها سال طول می کشد، باید عزت بویراحمد اثبات شود و خدمتی در شان مردم انجام شود.

وی گفت: باید دستگاه های اجرایی با نظارت در خدمت به مردم به صف شوند و سطح فرهنگ پاسخگویی به مردم را ارتقاء دهیم.

منتظریان گفت: آمده ام سهم این مردم از خدمات و زیر ساخت ها را از حلقوم وزارت خانه ها بیرون بکشم و مطالبه خدمت مردم را رفع کنم، این مردم نیازمند خدمت هستند و باید زیر علم اتحاد به انها خدمت کرد و عدالت اجتماعی را توسعه داد تا مردم طعم شیرین عدالت به مردم چشانده شود.


وی گفت: اگر آمده ام در صحنه تا خانواده شهدا ، ایثارگران ، ازادگان ، رزمندگان و جانبازان احساس پشیمانی نکنند و بدانند که خط ایثار استمرار دارد، آمده ام تا راه حاج قاسم ادامه داشته باشد .

منتظریان با گریزی به مشکلات جوانان و دانشجویان گفت : آمده ام تا یاس و نا امیدی و مطالبه جوانان را پاسخ داده و اشتعال را رونق و چرخ اقتصاد را راه بیندازیم، برای مسئولان ننگ است که مردم کارت یارانه خود را در نانوایی ها گرو بگذارند و باید به این مردم خدمت کرد و معیشت و اشتغال را حل کنیم.منتخب جریان نیروهای انقلاب گفت: مردم به انقلاب وفادار بودند و در حق انها نیست که بی عدالتی را شاهد باشند .

وی گفت: می خواهم از جنس مردم باشم و فاصله طبقاتی و اشرافی گری مسئولان و مدیران را از بین ببرم و عزتمندی مردم به انها باز پس داده شود.

منتظریان گفت: با شعار مبارزه با تبعیض، فساد و بی عدالتی امده ام و به ان نیز پایبند هستم، اید به همت فرهیختگان و شایستگان و مدیران جهادی فساد را از بین برده و توسعه در منطقه را رشد دهیم .

وی ادامه داد: اموزش و پرورش و مراکز علمی و فرهنگی جایگاه والایی دارد که به جولانگاه سیاسی تبدیل شده است وانگونه که باید در شان معلمان ، دانش اموزان و اینده سازان نیست، باید از فرهنگ غنی اسلامی و شیعه دیدبانی شود که غفلت ها از ان می تواند فاجعه بار باشد.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.