گروه: اخبار استان خبر: 153726 / تاریخ انتشار : 1398/11/30 ساعت : 16:27
گزارش تصویری؛

نشست انتخاباتی غلامرضا تاجگردون در گچساران

همایش و نشست انتخاباتی غلام رضا تاجگردون کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در گچساران در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نشست انتخاباتی غلام رضا تاجگردون کاندیدای انتخابات مجلس شورای السامی در شهرستان های باشت و گچساران در حال برگزاری است.

 

غلامرضا تاجگردون در نطق انتخاباتی اش گفت: من تاجگردون هستم وکیل شما،وارث شهر سوخته ای بودم که کوچه کوچه شهرم بوی درد می داد،من تاجگردون نوکر ملت هستم که خس خس گلوی جوانان شهرم مرا ازار می داد، من تاجگردون هستم وکیل شما و درد دیارم را دارم،من درد این دیار از چشمان دختران پیچابی و از صورت فرتوت پیرزنان باباکلانی می فهمم، من درد این دیار را از تنها پیراهن گل گلی دختر شهرم می دهم که تمام دارایی اش یک پیراهن سوخته بود،من این شهر سوخته را دوست دارم.


وی افزود: من تاجگردون هستم خواستم و می خواهم مرهم دردتان باشم، سینه ام فراخ است و دردتان را به سینه ات می گذارم و آتش غمتان را به سینه ام بسپارید، من تاجگردون هستم که نیمه های شب محلات سادات و رادک یاری ام می دهند.


تاجگردون ادامه داد: من در شهرم غریبم هیچکس تنهایی ام را نفهمید انگار که در کوچه پس کوچه های شهرم شب های تاریک در کنارتان بودم، من درد کشیدم اما فریاد نزدم و زخم دیدم و درمان نشدم، ورق زنید مرا این داستان و حکایت بس طولانی است من امیر کبیر و صولت الدوله قشقایی و کی لهراسب نیستم و من تاجگردون غلام گچسارانی ها هستم.


وی ادامه داد: کوچه پس کوچه های شهر برای من خاطره است؛ من از آنِ این شهرم و آمده ام که بمانم و نگذارم شهرم را به عقب بازگردانند و نمی گذاریم انچه را که ساختیم ویران کنند همچنان درختان بی جان شهرم را.


تاجگردون ادامه داد: من دارای هم تبارانی اصیل هستم و لرهای قهرمان که اصیل ترین قوم ایران هستند و لر اصیل ترین قوم ایرانی است و افتخارمان این است که زاگرس نشینانی داریم که خیمه و عمود ایران بزرگ است.


وی ادامه داد: شهرمن گچساران برای تکرار یک زندگی بهتر است و من تاجگردون خادم این ملت هستم،به مهر رفتار کنیم و به مهر مرا ورق بزنید یادمان است که درمان این شهر چه وضعیتی داشت و حداقل ها را هم‌نداشتیم و تا ۴۰سال دیگر حتی یک تخت بیمارستانی جدید هم نیاز ندارد.

تاجگردون گفت: جاده های این شهرستان ها را ببینید و برخی نمایندگان شهرهای دیگر می گویند که اگر به مجلس رفتیم سعی میکنیم تاجگردون دومی برای شما باشم.

وی ادامه داد: کارهای بزرگی در امر ورزش صودت گرفته است و برخی هم باید خجالتشان بیاید، ان پیرمرد پیچابی گفت تاجگردون یک جاده ساخت که برخی ها بیایند و بکویند به ما رای بدهید.
این شهر را شما می ببنید و هرکسی تعییرات را می بینددو قول میدهم در اینده به یاری شما مردم این شهر را به یکی از زیباترین شهرهای جنوب تبدیل خواهیم کرد، بلادیان و سادات فقط یک نماد است و زیباترین تابلوی شهر را در محله لبنان خواهیم ساخت و شنیدم عزیزی فرمود که قول میدهم خیابان بلادیان را باز کنم و اینم شد برنامه و من فکر کردم که می خواهد بگوید من خیابان مرحوم جعفر خان را می خواهم تغییر دهم.

تاجگردون گفت: یادمان باشد چه جوان هایی در آن محلات شهرم پوسیدند و رفتند ،افتخارم این است که شب محله سادات را روز کردم و افتخارم این است که نیمه شب تنها به عنوان یک نماینده دراین محله قدم می زنم، من افتخار می کنم که شهرم را اینگونه بسازم و همزمان هم باید یک چیزهایی را هم دور بریزیم، شهرم لر و ترک و بویراحمد و باوی ندارد وهمه هم با هم باید بسازیم.


وی افزود: خدمات زیادی به مناطق گچساران رفته است و همه جا هم اباد خواهد شد و من غلامرضا تاجگردون خادم شما هستم و هر چه ورق بزنیم ابرسانی ،کشاورزی و عمران و...می بینید،زمین های گجساران و باشت در آینده آبیاری خواهند شد و سالی ۶۰۰میلیارد تومان به جیب کشاورزان ما خواهد رفت، اگر کارخانه گیاهان دارویی این شهرستان راه اندازی شود این یعنی ثروت و پول ،مردم من اگر ثروت مند تر شوند عزتشان هم بیشتر خواهد شد.تاجگردون گفت: انهایی که مرا می شناسند وقتی ورق بزنند اینها را می ببنند و اما انهایی که اندیشه شان مسموم است و چشم بصیرت نداشته باشند ورق بزنند در پستوها بدنبال چیزی می گردند که در اخور خودشان است و فکر می کنند از ان من است.


وی ادامه داد: تاجگردون اگر در مجلس رییس نباشد برمجلس حتما ریاست خواهد کرد و ریاست برمجلس بالا نشینی نیست و ریاست برمجلس ریاست برنفس و عملکرد مجلس است، مگر می شود بدون ارتباط صدای امریکا یک حرف بزند و آن خبرپراکنان در تهران یک حرف و انسان های بدطینت هم یک حرف،به عنوان یک انسان سیاسی اینها را از هم جدا نمی کنم، من همه اموالم را چندین سال پیش به مسئولی عرضه کردم و همه را عنوان کردم و اگر ذره ای و ریالی و تومانی در هر جا دیدید و شنیدید و پیدا کردید نوش جانتان و مال خودتان و من امروز در یک روز خوب این حرف ها را می زنم و هرچه بود مال خودتان باشد.


تاجگردون گفت: گزارش می دهند اقای تاجگردون در ملک پدری اش در باشت کلینیک ساخته است و ایا این فخر فروشی است و شما کجا می خواهید بروید، می گویند در بهترین نقطه شهر دارالقران ساخته است و آیا این فخر است، بدانید این امورات وظیفه است و نه فخر فرشی است، شما چه فکر می کنید؛خیلی ها حال شان خوب نیست و قاطی کردند و اخیرا گفته اند مدرک داریم که تاجگردون ساواکی است و بدانید وقتی انقلاب شد من دوازده سال داشتم.


وی افزود: جواب آن ادم ملی که هرروز برای بنده توییت می زند را می گویند که فرمودند ثروت افسانه ای و بارها گفته ام از این بترسید که ساعت رولکس داشته باشد و کفش نیم تخت داشته باشد که این دزد است، تمام اموال خودم و خانواده ام و بستگان درجه یکم را حاضرم بدهم و یک دونگ سعادت اباد تهران را به من بدهید.


تاجگردون گفت: سی سال خدمت صادقانه کردم و حتی یک پرونده مالی هم نداشتم و حتی یک ریال هم تخلف مالی نداشتم ما ابرویمان را مفت کسب نکرده ایم که هر کسی می خواهد ازما بهره برداری کند، تمام اموال و قراردادها و حساب های بنده را کنترل کنید  تک ریال پیدا کردید مرا جلوی ملت دار بزنید.۳۰سال خدمت مالی کردم و با اسانسور طبقه ۳۰ام هم نرفتم و ۳۰سال زجر و تلخی کشیدم و تلاش ها کردم.


وی افزود: من امین این نظام و مملکت و امین نیروهای مسلح این نظام هستم و تو به چه حقی به فرزند این شهر توهین می کنی، مگر مجلس دست شما نبود، برای این ملت چه ساختید درست است تبلیغات تمام شد اما با مردمان شهرم صحبت می کنم و شما حق ندارید که نیایید و این یک تکلیف است و حق ندارید اینده شهرتان را بفروشید که روزی تاجگردون به شما توجهی نکرد.


تاجگردون ادامه داد: شما نباید اینده فرزندانتان را مفت بفروشید و باید پای صندوق ها بیایید و آنجایی را که شما دارید نشان می زنید امریکا هم تیر می زند،من خائن هستم؟ روح قاسم سلیمانی بلند شو و لعنت کن کسانی که یارت را به خاری فریاد می زنند.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.