گروه: اخبار استان خبر: 153724 / تاریخ انتشار : 1398/11/30 ساعت : 15:41
محمد بهرامی در جمع مردم یاسوج:

دفاع از حقوق مردم جگر شیر میخواهد/توان من از اکثر این وزرا بالاتر است!/بهرامی عقب افتادگی استان را تحمل نخواهد کرد+تصاویر

بهرامی عقب افتادگی استان را تحمل نخواهد کرد، من برای توسعه استان برنامه دارم برنامه ای که بر اساس تیم های مشاوره ای در حال امایش این سرزمین است برنامه هایی که با شاخص های کمی قابل محاسبه باشد

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، محمد بهرامی در آخرین روز از تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی در میان مردم شهر یاسوج سخنرانی می کند.

محمد بهرامی نامزد یازهمین دوره انتخابات مجلش شورای اسلامی در جمع هواداران خود در شهر یاسوج بیان کرد: یاد و خاطره شهدا و سردار عزیز و سردار دلها را گرامی میداریم و امروز خیلی خوشحال هستیم که در  جمعی پر شور و بزرگوار حصور داریم مردمانی اهل جوان مردی و گذشت از حضور همه دوستانی که از نقاط مختلف استان تشریف آوردند تقدیر و تشکر می کنم.
وی افزود: از دوستان خوب و نخبه ای که از استان های هم جوار و تهران تشریف آورده اند  تقدیر و تشکر دارم، دوستان آسوده باشید مطمئن باشید امروز شما کار را تمام کردید.
 
بهرامی عنوان کرد: این دوستان دوستانی هستند که سال های 86 تا 91 در ورزشگاه حامی تیم فوتبال شهرداری بودند. ما نگران هستیم چرا این شور و شوق را از این شهر و از این استان گرفتند، عزیزان اگر ستاد ها به خصوص ستاد رقیب را هم بررسی کنید جمعیتی که اینجا هستند 5 درصد قومیت من هستند و 95 درصد مردم بزرگ این استان هستند، عزیزان رای های خاموش ما 70 درصد است این جمعیتی که تشریف اوردند شاید 30 یا 40 درصد از هواداران ما باشند و شاید 60 یا 70 درصد هواداران ما رای های خاموش هستند که نه در ستاد ها و نه در کاروان ها هستند.
 
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اولا جمعیتی که امروز حصور دارند قابل مقایسه با رقیب ما نیست ولی رقیب ما 70 یا 80 درصد از رایی که دارند هر روز همراه ایشان هستند، این جمعیت نمیخواهند به قومیت رای دهند می خواهند به عملکرد نخبه گرایی و شایستگی رای بدهند.
 
وی تصریح کرد: این ستاد برآمده از عملکرد و ستاد مردمی است که از نخبگان و به خصوص قشر محروم حضور دارند و می خواهند مدیریت ها را به شایستگان واگذار کنند، پس این جایگاه نخبگان و شایستگان است و به همت شما عزیزان راه را برای نخبگان و شایستگان باز خواهیم کرد.، لذا نخبگان و شایستگان در این استان شهروندان درجه یک هستند که جامعه باید به انها تکیه کند.
 
بهرامی عنوان کرد: از حقوق شرعی و قانونی آن ها دفاع خواهیم کرد، چرا امروز این جمعیت استقبال کردند کسی که می خواهد نماینده مردم باشد باید اعداد و ارقام را بشناسد و باید با توجه به سطح بالایی که ما داریم بتوانیم مولفه ها زیر مجموعه شاخص ها و مولفه های ان را بشناسیم، عزیزان اگر نماینده ای نتواند اعداد و ارقام را بخواند چگونه میخواهد شاخص ها و موئلفه ها را بشناسد.
 
وی تصریح کرد: دوستان حقوق شما در همین شاخص ها و مولفه هایی است که وجود دارد و نمایندگان ما هیچ گونه تحلیل و در خصوص این شاخصه ها و مولفه ها ندارند، ان شاء الله چه در سطح کلان و چه در سطح استان از حقوق شما دفاع خواهم کرد.
 
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: من چند بار دعوت کردم رقبای خودم را برای مناظره و هدف من کلیت کار نبود و هدف من این بود یکی از شاخصه ها را به آن ها بدهم و این شاخص را تجزیه و تحلیل بکند،  عزیزان من شعار نمیدهم من با عملکرد با شما صحبت می کنم، من امتحان پس داده هستم هیچ کدام از رقبای من از عملکرد ما نمی توانند خرده بگیرند، مارا به یاد روزهایی می اندازید که برنامه های شاد برای شما و در کنار شما داشتیم.
 
بهرامی گفت: بعضی ها سوال می کنند ایا در این شرایط سخت می توانید کار انجام دهید عرض کردم ما در شرایط سخت و بحرانی عمل کردیم، می گویند ایا تضمینی هست مثل قبل کار کنید من اطمینان میدهم هم دانش و هم تجربه من بالاتر رفته و این مردم ما را برای حضو در عرصه ملی دارند آماده می‌کنند. 
 
وی افزود: عزیزان این چند سال در تهران در کنار این وزرا بوده ام در حوزه مشاوره ای کار کرده ام، به والله توان من از اکثر این وزرا بالاتر است مطمئن باشید هیچ دولت مردی نمی تواند من را نسبت به حقوق و نیاز شما و کار شما دور بزند.
 
بهرامی گفت: من منزلت و شان هنرمندان را ارج می گذارم،  ما باید برای هنرمندان چه نیاز های مالی و معنوی همچون گذشته طرح و برنامه داریم، جامعه نیاز به نشاط و شادی دارد جامعه نباید افسرده و پژمرده باشد جامعه ای خوشبخت است که شادی بر لب مردمان ان جامعه باشد.
 
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: کسی که صادقانه از حقوق شما، آزادی شما، توسعه پایدار شما،  دفاع خواهد کرد بنده محمد بهرامی هستم، بهرامی صدای شما مردم خواهد بود، دفاع از حق مردم من بر اساس تجربه چندین ساله خودم بیان می کنم دفاع از حقوق مردم جگر شیر میخواهد، و نترسیدن از خطراتی که در این جاده پر پیچ و خمی که ما در پیش رو داریم، من اماده هستم جانم را در راه رفاه و امنیت شما فدا کنم.
 
بهرامی گفت: افتخار میکنم که جان خودم را نثار عظمت و سر افرازی شما ملت کنم، من نیامده ام جیب خودم و بستگانم را از قَبَل رای شما پر کنم، وای بر من وای بر من اگر بخواهم به این اعتماد شما خیانت کنم، وای اگر بر من که بخواهم به این امانت شما خیانت کنم، اگر قرار بود که امانت ها خیانت کنم من شهردار بودم و امتیاز های زیادی دست من بود پس چرا رای شما را در ادوار گذشته نخریدم؟
 
وی افزود: من همینجا با شما پیمان می بندم، پیمان می بندم که فریاد صداهای خفته شما در گلو باشم، تا به عنوان فرزند رشید شما در شان و منزلت شما باشم. 
 
کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: بهرامی عقب افتادگی استان را تحمل نخواهد کرد، من برای توسعه استان برنامه دارم برنامه ای که بر اساس تیم های مشاوره ای در حال امایش این سرزمین است برنامه هایی که با شاخص های کمی قابل محاسبه باشد، نماینده های قبلی باید جواب بدهند آیا برنامه ای برای مردم داشته اند و ایا برنامه ریزی را می شناسند؟!نه دانش و نه تخصص مرتبت با ان را نداشته اند و اگر ما عقب مانده ایم علت این است عزیزان. 
 
بهرامی گفت: این شور و شوق به ما اجازه نمی دهد ولی به هر جهت از یک طرف افراد فن سالار و تخصص گرا و از  طرف دیگر که سه تن از رقبای ما هستند که نه فن و نه تخصص مرتبط با آن را دارند، انتخابات در دو جریان است که یک طرف اصلاحات و در طرف دیگر سه تن از رقبا در جریان اصولگرایی حضور دارند، من می خواستم در حوزه عدالت صحبت کنم ولی خوب در شرایط مختلف یکی از آن همینی است که در زندگی ما است.
 
وی افزود: ما از حقوق زنان دفاع خواهیم کرد دوستان زیادی بخصوص از حوزه کهگیلویه بزرگ حضور دارند و دوتا از کاندیدا ها انصراف دادند جهت حمایت از این جمعیت که تقدیر و تشکر میکنم. 
 
بهرامی افزود:  رقابت در بین جریان ها وجود دارد ولی بعد از رقابت هر جریانی موفق شد متعلق به همه است، دوستانی عزیز و بزرگ از جریان اصولگرایی حضور دارند و قطعا بنده این دوستان را به بهترین نحو نمایندگی خواهم کرد، عزیزان مطمئن باشید مدلی ایجاد خواهد شد که کسانی که بیشترین سهم را از آن خواهد داشت نخبگان هستند، از جریان های مختلف سیاسی، بنده تحقیر بویر احمد را اگر به قیمت آبرو و جانم من باشد تحمل نخواهم کرد و قول می دهم از این انتخاب خودتان پشیمان نخواهید شد و عزت به بویر احمد باز خواهد گشت،  دوستان احتمالا یکی از دوستان بخواهند بیانیه دکتر عارف را قرائت بکند و کسانی که این روزها را به زحمت افتادن این ساعت های پایانی را هم کنار هم باشیم. 
 
 بهرامی گفت:  روز انتخابات از ساعت 6 صبح از خواب بیدار باشید و رای اولی ها باشید شاید کسانی برای شلوغ کردن صف های انتخابات برنامه داشته باشند شما اجازه ندهید. مجدداً از حضور پر شور همه عزیزان تشکر می کنم، دوستان این روزها خیلی به زحمت افتادند ، ان شاء الله اتفاقی خوب رقم بخورد.
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.