گروه: اخبار استان خبر: 153706 / تاریخ انتشار : 1398/11/30 ساعت : 12:03
مدیرعامل اسبق شرکت نفت گچساران:

برخی ها شایسته سالاری را نابود کردند/نماینده فعلی حتی یک جمله در دفاع از نفت نگفته است+تصاویر

غلامرضا پاکدل گفت: نماینده فعلی یکبار حتی یک جمله در دفاع از شرکت نفت بیان نکرده و اتفاقا هر جا علیه نفتی ها حرفی زده شد، نفر اول بوده است، بدانید که کارکنان شرکت نفت تعیین کننده هستند و بخاطر ظلم هایی که به ما شده، دلم می خواهد در صندوقهای سمت ما، یک رأی هم نداشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس غلامرضا پاکدل، مدیرعامل اسبق شرکت نفت و گاز گچساران، در همایش نفتی های گچساران در ستاد انتخاباتی "هومان عسکری" گفت:ما با هم هیچ مشکلی نداشتیم تا اینکه یک شخصی پیدا شد و آتش قومیت گرایی را روشن کرد و ما اکنون باید دست به دست هم بدهیم تا این آتش خاموش شود.

وی درادامه با ارائه شواهد و مدارکی مستند دال بر تخریب زیرساخت های شهرستان گچساران ثابت کرد که همه چیز مصادره شخصی شده است.

وی درادامه افزود:برخی ها شایسته سالاری را نابود کردند،(مخالفت با انتصاب مهندس باقری در پست مدیریتی)، آموزش و پرورش را نابود کردند، (عدم ثبتنام یک نخبه در مدرسه تیزهوشان و خروج او از کشور) و نیزنخبه کشی کردند (عدم دعوت از بهرنگ اسدی نخبه قشقایی ها در جشن نخبه های شهرستان).

پاکدل ادامه داد: مردم از نماینده خود انتظار پاسخگویی دارند،شما در پاسخ یک دانشجو در مورد طرح شفافیت آراء نمایندگان، میگویی "به تو چه و یا در پاسخ به خبرنگار میگویی تو کفش بمان. یا به یک پیرزن آبشیرینی می گویی جلو من ظاهر نشو دیگر نبینمت که این رسم پاسخگویی نیست.

وی در پایان سخنانش اظهارکرد: نماینده فعلی یکبار حتی یک جمله در دفاع از شرکت نفت بیان نکرده و اتفاقا هر جا علیه نفتی ها حرفی زده شد ایشان نفر اول بودند، بدانید که کارکنان شرکت نفت تعیین کننده هستند و بخاطر ظلم هایی که به ما شده، دلم می خواهد در صندوقهای سمت ما، یک رأی هم نداشته باشند.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.