گروه: اخبار استان خبر: 153705 / تاریخ انتشار : 1398/11/30 ساعت : 15:40

پیوستن گروه های مختلف مردمی به کمپین "نوای همدلی" و "نه به انتخاب کاندیدای طایفه ای"+تصاویر

این پایگاه خبری دو کمپین "نوای همدلی" و "نه به انتخاب کاندیدای طایفه ای" را برای کاهش آسیب های مربوط به انتخابات برگزار کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ تنها دور روز دیگر تا انتخابات باقی مانده است، یکی از موضوعات مهم در این خصوص رعایت اخلاق مداری و همچنین توجه به مقوله های چون شایسته سالاری در امر  انتخابات است، این پایگاه خبری دو کمپین نوای همدلی و نه به انتخاب کاندیدای طایفه ای به منظور کاهش آسیب های مربوط به انتخابات را در دستور کار خود قرار داده است.

 

در هر دوره زمانی با شروع انتخابات مجلس شورای اسلامی در کهگیلویه و بویراحمد شاهد شور و نشاط در بین مردم جامعه هستیم، در همین خصوص یک انتخابی می تواند بر رشد و پیشرفت استان اثرگذار باشد که برخواسته از شناخت ویژگی هایی چون تخصص، تعهد، شایسته سالاری، و همچنین سوابق اجرایی و روحیه انقلابی باشد.

 

در همین خصوص توجه صرفا به مقوله های طایفه ای، تعصب های جناحی، مرزبندی ها بدون توجه به ملاک شایستگی در امر انتخاب اگر صورت گیرد نمی توان گفت یک انتخاب صحیح را حاصل خواهد کرد.

 

از دیگر موضوعاتی که در امر انتخابات در کنار دیگر مقوله ها باید مورد توجه قرار گیرد، موضوع اخلاق مداری و دوری از تخریب، توهین و هر موضوعی که سبب تنش یا نادیده گرفتن قوانین در امر انتخابات بوده باید پرهیز شود، هر چند که بیان انتقادات علمی و کارشناسی می تواند در عبور استان از مشکلات راهگشا باشد.

 

در همین رابطه کمپین "نوای همدلی" که به هنجارها و ارزش های اجتماعی به منظور ایجاد فضای رقابتی سالم توجه دارد، در دستور کار قرار گرفته شده، که با استقبال طرف داران کاندیداهای مختلف در دو شهرستان بویراحمد و دنا مواجه شده است.

 

رهبر انقلاب درخصوص یک انتخاب شایسته فرموده است: رقابت انتخاباتی در چهارچوب نظام باشد، به قانون اساسی و خط امام(ره) پایبند باشید، مرزها با دشمن کمرنگ نشود، با کرامت رفتار کنید، با مخالفان خود حرف بزنید و استدلال کنید، در میدان سیاست صادقانه عمل کنید، به امنیت ملی پایبند باشید، انتخابات را وسیله‌ای برای ناامیدی دشمن کنید، بر سر خدمت رقابت کنید، انصاف را رعایت کنید، فقط آنچه می‌توانید انجام دهید به مردم بگویید!وجهه‌ کشور را تخریب نکنید، ذهنیت مردم را تخریب نکنید، برای پیروز شدن به کارهای ظالمانه متوسل نشوید، بامخالفان و معارضان خود یک جور رفتار نکنید، دیگران را تخریب نکنید!، اختلاف نظر را به تنازع نرسانید، از بیت المال سوء استفاده نشود، از مکر و فریب دوری کنید.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
---
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.