گروه: اخبار استان خبر: 153697 / تاریخ انتشار : 1398/11/30 ساعت : 08:16
مجتبی ثابتی:

ظرفیت ایجاد یک میلیون شغل با سرمایه های سرگردان در بانک ها و نزد صاحبان قدرت

ثابتی گفت: اگر نظارت نسبی بر همین سرمایه هایی که به صورت سرگردان در بانک ها و با لابی ها و پیشینه های کاسبه کارانه صاحبان قدرت توزیع می شوند، دوستان ما معتقد هستند که حداقل در سال یک میلیون شغل می توان ایجاد کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مجتبی ثابتی کاندیدای کهگیلویه و بویراحمدی حوزه انتخابیه تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: اگر گفتیم در کوتاه مدت مسئله بنزین را حل می کنیم و برای این فاجعه اخیر بنزینی فرمول داریم تقریبا بعد از یک سال این کار را کردیم و این هم نتیجه اش البته ما امیدوار هستیم که جریان های سیاسی دیگر این کار را بکنند.

 

وی بیان کرد: به هر ترتیب شما که نمی توانید صرفا حرف بزنید و سخنرانی کنید؛ برنامه ها باید مشخص باشد، لذا برنامه های کوتاه مدتی که می شود طراحی کرد یک بحث آن همین بحث بنزین است که  من خبر دارم اکنون یک تیم کارشناسی قدرت مندی این مسئله را مدون کرده اند.
 
 
ثابتی تصریح کرد: ما اعتقاد داریم که اگر نظارت نسبی بر همین سرمایه هایی که به صورت سرگردان در بانک ها و با لابی ها و پیشینه های کاسبه کارانه صاحبان قدرت توزیع می شوند، دوستان ما معتقد هستند که  حداقل در سال یک میلیون شغل می توان ایجاد کرد.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.