گروه: اخبار استان خبر: 153694 / تاریخ انتشار : 1398/11/29 ساعت : 20:22
نادر منتظریان در جمع مردم کاکان:

کاندیدای دارای برنامه انتخاب کنید نه بر اساس طایفه/کرسی مجلس خرید و فروشی نیست

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: همه کاندیداها موطف هستند که برنامه ها و کارنامه گدشته خود را به مردم ارائه کنند نه اینکه با فشار به مردم ، قوم گرایی ، قران بردن به منازل مردم و ورود پول های کثیف به انتخابات سعی کنند کرسی مجلس را بدست بیاورند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز نطق انتخاباتی نادر منتظریان کاندیدای حوزه بویراحمد و دنا در کاکان برگزار شد.

تقی زاده از معتمدین کاکانی در این همایش از منتظریان خواست تا بعد از پیروزی در انتخابات پیش رو تابلوی یاسوج با نام پایتخت طبیعت جمع اوری کرده و ان را به پایتخت غیرت و رشادت تغییر دهد.

وی با بیان اینکه سیب کاکان شهره عام و خاص است اما دلال بازی ها باعث شده تا مردم از ان سودی نبرند گفت : سیب شب عید که می تواند در کاکان عرضه شود در استان خریداری نمی شود و با سوء مدیریت ها به مردم این منطقه ظلم می شود .

این معتمد و فرهنگی کاکانی گفت : تظلم ها دسپخت خودمان در انتخابات هاست  و اگر انتخابی اصلح داشته باشیم می توان با ظلم ، بی عدالتی ، سوءمدیریت ها مبارزه کرد .

وی ابراز داشت : انتخابات فرصتی سرنوشت ساز است که اگر در این انتخابات نگاه برنامه محور برای داشتن مجلسی در تراز انقلاب نداشته باشیم وضع از این بدتر ، فساد گسترده تر ، ظلم بیشتر و بی عدالتی ریشه ای قوی تر پیدا می کند.

نادر منتظریان نیز با اشاره به اینکه کاکان علاوه بر اینکه سرشار از نعمات الهی است از نیروی انسانی فرهیخته ای برخوردار است که در جای جای کشور به ملت شریف ایران اسلامی خدمت می کنند، اظهار داشت: امروز مردم کاکان از مشکلات و تبعیض های انجام شده در حق این مردم صحبت هایی داشتند که این در شان این مردم نیست .

معاون اسبق  سیاسی و امنیتی استاندار گفت : انقلاب اسلامی در ۴۱ سال گذشته شاهد توطئه ها و فتنه های زیادی از سوی استکبار بوده اما با رهبری داعیانه امام ، رهبری و حضور همیشه در صحنه مردم از گردنه های سخت عبور کرده است.

وی با گریزی به مشکلات اقتصادی سالهای اخیر گفت : مردم در منطقه و استان از وضع موجود گلایه مند هستند و به طور حتم استمرار این مشکلات فشار زیادی بر گرده این مردم می اورد .

منتطریان با اشاره به اینکه زیرساخت ها و منابع زیادی در کشور موجود است اما نا کارامدی و سوء مدیریت ها باعث شده است تا بحران هایی ایجاد شود .

وی راه برون رفت از وضع موجود را تغییر و تحول عنوان کرد و گفت : انتخابات فرصتی سرنوشت ساز برای تغییر است که باید به بهترین وضع ممکن از ان استفاده کرد و با شایسته سالاری و انتخاب کاندیدای دارای برنامه و نه بر اساس قوم گرایی به این مهم دست یافت.

منتخب جریان نیروهای انقلاب در این همایش گفت : مبارزه با فساد ، تبعیض و بی عدالتی برای ما شعار نیست بلکه برنامه ای عملی برای تغییر وضع موجود و حمایت از معیشت و دیگر شاخص های توسعه برای مردم است .

منتظریان گفت : همه کاندیداها موطف هستند که برنامه ها و کارنامه گدشته خود را به مردم ارائه کنند نه اینکه با فشار به مردم ، قوم گرایی ، قران بردن به منازل مردم و ورود پول های کثیف به انتخابات سعی کنند کرسی مجلس را بدست بیاورند.

وی جایگاه مجلس را جایگاه والایی ارزیابی کرد و گفت : اگر این جایگاه به دست نااهلان بیفتد بلا شک مردم ضرر خواهند کرد.

این کاندیدای انتخابات مردم را صاحبان اصلی انقلاب دانست و گفت : اگر مسئولان از جوانان کشور غافل شوند بدون شک با آسیب بزرگی روبرو خواهیم بود که مقابله با این اسیب هزینه هنگفتی برای کشور دارد و باید به فکر جوانان باشیم.

منتظریان با بیان اینکه مجلس یازدهم مجلس تراز انقلاب و مبارز با فساد است تاکید کرد: کرسی مجلس خرید و فروشی نیست .

وی کاکان را مستعد اشتعالزایی پایدار در بویراحمد دانست و گفت با فراهم اوری زیرساخت های لازم می توان به توسعه دست یافت .

منتظریان گفت : مردم می توانند در کنار مسئولان در اجرای انتخابات سالم تلاش کنند و اگر انحرافی دیدند با هوشیاری به مسئولان اطلاع دهند .


وی همچنین با تسلیت به مردم استان و خانواده های مصیبت دیده در حادثه سقوط هواپیمای اسمان گفت : مسئولان باید در توسعه فرودگاهی استان و مرکز استان تلاشی در شان مردم داشته باشند .

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.