گروه: اخبار استان خبر: 143684 / تاریخ انتشار : 1398/11/29 ساعت : 11:15
نادر منتظریان:

طعنه های منتظریان به نمایندگان مجلس استان/دلیل اصلی حضور منتظریان در انتخابات!؟

کاندیدای انتخابات مجلس انتخاب های قومی و قبیله ای بدون داشتن شرایط و شاخص های نمایندگی را محکوم و ظلم به جامعه دانست و گفت: اگر اصلح و دارای شاخص ها باشیم و رای قبیله ای را بدنبال داشته باشیم این خوب است اما هرگاه تنها با پشتوانه پول و قوم بخواهیم بر کرسی مجلس تکیه بزنیم به کل جامعه ظلم می کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نادر منتظریان کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه بویراحمد و دنا با جمعی از مردم شهر یاسوج دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست کی غلام علی نیکبخت از بزرگان و معتمدین خانواده نیکبخت با بیان اینکه مجلس جایگاه والایی دارد گفت : نیازمند مجلس فعال و پویا هستیم تا درمانی برای دردهای جامعه باشند.


وی در این نشست گفت : مردم دچار زندگی سختی شده اند که نیاز به ایثار افرادی ایثارگر و فداکار در خدمت به مردم دارند.

نیکبخت گفت: ۳ دوره از زندگی ۷۰ ساله ام را از چوپان هایی درس اموختم که در یکی برنو ، یکی درس و امروز نیز مواد مخدر که خانه جوانان را تباه و فرسود کرده است .

وی اظهار داشت : جوانان جامعه در مسیر هولناک و نا امیدی قرار گرفته اند ، خودم و فرزندانم به نمایندگان نیازی نداریم اما نگران درد و بی نوایی مردمی هستم که نیازشان مجلسی خادم و نماینده ای خدمتگذار است .

نادر منتظریان نیز در این نشست بیان کرد: دلیل اصلی حضورم در این میدان مردمی دردمند است که فساد ، تبعیض و بی عدالتی کمر انها را شکسته و باید طعم شیرین عدالت را بچشند.

وی مشکلات امروز را دستپخت گدشته ارزیابی کرد و گفت : بر اساس آیان قرآن کریم سرنوشت هر قومی را خود آن قوم رقم می زنند و می توان به جد گفت که شرایط و وضعیت نابسامان امروز به واسطه انتخاب های خود ما در گذشته است.

منتظریان رکن اصلی نظام را مردم دانست و گفت: شرایط و وضع موجود در شان مردم نیست .

منتخب جریان نیروهای انقلاب در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نظام و حکومت اسلامی  همیشه به دنبال خدمت و توسعه همه زیر ساخت ها و شاخص برای خدمت به مردم است گفت : به واسطه سوء مدیریت ها ، ناکارآمدی و تبعیض هایی که منتخبین ما داشته اند مردم در فشار قرار دارند.

وی گفت: نظام ناکارآمد نیست و می تواند از همه گردنه ها و بن بست ها خارج شود اما شرط اصلی ان خواست مردم و انتخاب نمایندگان اصلح است .

منتظریان گفت: بخش عمده ای از مشکلات امروز در جامعه مربوط به نمایندگان مجلس و منتخبین ما هست چرا که انها چشم ها و ناظرین مردم هستند و در راستای وظیفه اصلی خود به خوبی نتوانستند عمل کنند.

وی انتخاب های قومی و قبیله ای بدون داشتن شرایط و شاخص های نمایندگی را محکوم و ظلم به جامعه دانست و گفت: اگر اصلح و دارای شاخص ها باشیم و رای قبیله ای را بدنبال داشته باشیم این خوب است اما هرگاه تنها با پشتوانه پول و قوم بخواهیم بر کرسی مجلس تکیه بزنیم  به کل جامعه ظلم می کنیم.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.