گروه: اخبار استان خبر: 143679 / تاریخ انتشار : 1398/11/29 ساعت : 09:50

هشدارهای استاندار به کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی/قانون و نظام حساب و کتاب دارد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کشور حساب و کتاب دارد ، این نظام سیستم دارد، دستگاه دارد رصد می کنند ارزایابی می کنند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جمع کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گفت: در صحبت هایی که انجام می دهید مواظب باشید، بدانیم ممکن است این حرف مردم را تحریک کند ممکن است تشویش و شائبه ایجاد کند که ممکن است تقلبی به نفع کسی یا به ضرر کسی باشد.

 

کلانتری عنوان کرد:  ما با کسی تعارف نداریم نه با هیاهوی یک سایت، نه با هیاهوی یک لیدر یا هیاهوی یک سخنران آهای بخشدار، فرماندار یا فلان مسئول نه خیر نباید اینگونه باشد.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: کشور حساب و کتاب دارد ، این نظام سیستم دارد، دستگاه دارد رصد می کنند ارزایابی می کنند فلان بخشدار دارد کارش را انجام می دهد مگر چه گناهی کرده که باید مثل توپ فوتبال شوتش کنند من حتما از چنین افرادی حمایت می کنم.

 

وی تصریح کرد: از بخشدار و فرمانداری که قانون مند صادقانه و امانت دارانه کار می کند حمایت می کنیم، اینکه کسی بدون دلیل بدون مدرک بدون سند بیاید شائبه ایجاد کند، تشویش ایجاد کند ذهن مردم را خراب کند این قابل قبول نیست.

 

کلانتری ادامه داد:  هیئت اجرایی انتخابات را نه من تشکیل داده ام، نه آقای خرم روز، نه نماینده ولی فقیه، نه آقای جمالی و نه شخص فرماندار؛ قانون آن را تشکیل داده است هیئت اجرایی مردم هستند.

 انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.