گروه: اخبار استان خبر: 143674 / تاریخ انتشار : 1398/11/30 ساعت : 18:55

توضیحات صبح زاگرس در خصوص عدم دسترسی برخی کاربران به این سایت/مردمی، مستقل و بی طرف در عرصه انتخابات خواهیم ماند!

از ساعت 20 شب دوشنبه دسترسی برخی از کاربران به سایت صبح زاگرس دچار اختلال شد و امکان دسترسی به این سایت برای آن ها محدود شد، که پس از پیگیری های تیم فنی و پشتیبانی صبح زاگرس بلافاصله دامنه .com این رسانه فعال گردید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس این روزها اخباری مبنی‌ بر حملات هکری و حمله به زیرساخت‌های کشور شنیده می‌شود و هفته گذشته نیز گسترده‌ترین حمله تجربه‌شده در تاریخ ایران علیه زیرساخت‌های کشور اجرا شد که به گفته مسوولان شرکت ارتباطات زیرساخت ایران، پیش از این نظیر نداشته است.

 

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره حملات چند روز اخیر به زیرساخت‌های کشور گفت: این روزها حملات سازمان‌یافته از خارج از کشور به زیرساخت‌ها انجام می‌شود و حجمش بسیار گسترده است و با یک رشد نمایی دارد، این حملات در این سطحی که الان وجود دارد، هیچ‌وقت نبوده و پیک حملات نسبت به کل ماکزیمم تاریخ گذشته، از هفته پیش دو برابر شده است.

 

بر اساس پیگیری های صورت گرفته مخاطب این حملات زیرساخت ها و سایت های با رنکینگ و بازدید بالا هستند که بیشتر در معرض دید قرار می گیرند. که هنوز این موضوعات در سطح کلان در دست بررسی است.

 

 از ساعت 20 شب دوشنبه دسترسی برخی از کاربران به سایت صبح زاگرس دچار اختلال شد و امکان دسترسی به این سایت برای آن ها محدود شد، که پس از پیگیری های تیم فنی و پشتیبانی صبح زاگرس بلافاصله دامنه .com این رسانه فعال گردید.

 

گفتنی است پس از بروز این مشکل، تیم فنی صبح زاگرس از شب گذشته تمام تلاش خود را برای برطرف کردن این مشکل آغاز کرد و پس از فعال کردن برخی سیستم ها، این مشکل تا حدودی برطرف شده است و دسترسی اکثر کاربران به صبح زاگرس مقدور خواهد بود.

 

اگرچه علت عدم دسترسی برخی کاربران به این سایت هنوز در دست بررسی است.

 

بنابراین برخی شایعات در مورد صبح زاگرس صحت نداشته و این پایگاه خبری به عنوان رتبه اول پایگاه های خبری استان در رده بندی جهانی الکسا به فعالیت و رسالت اصلی خود که اگاهی رسانی به اقشار مختلف جامعه است ادامه می دهد.

 

علی رغم تمام موارد موجود صبح زاگرس بعنوان رسانه مردمی و مستقل از هیچ یک از کاندیداهای انتخاباتی حمایتی نخواهد کرد و تا لحظه آخر بر اصل بی طرفی به نفع مردم پایبند خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.