گروه: اخبار استان خبر: 143673 / تاریخ انتشار : 1398/11/28 ساعت : 21:45
نادر منتظریان در جمع دنانشینان:

سی سخت استعداد بالایی در حد گردشگری بین المللی دارد/باغداری شهرستان باید مکانیزه شود+تصاویر

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: سی سخت شمالی در جنوب با ظرفیت گردشگری بالاست که استعداد بالایی در حد گردشگری بین المللی دارد،اقامت گردشگری که وارد این شهر می‌شود باید از دو ساعت به دو الی سه روز افزایش پیدا کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز نطق انتخاباتی نادر منتظریان کاندیدای انتخابات بویراحمد و دنا در جمع مردم سیسخت برگزار شد.

نادر منتظریان در جمعی از مردم شهر سی سخت، اظهار کرد: امروز در جمع مردم پیشانی‌دار فرهنگ و ادب و علم استان و در  شهر سی‌سخت قرار گرفتیم، مردمی که اولین مکتب خانه، اولین مدرسه و معلم از آن خودشان است مردمی که در میادین بین المللی درخشیدند، مردم سی سخت مردمی سخت کوش بوده که با اراده فولادی خود هر کاری را به پایان می رسانند.


وی به سالروز سقوط هواپیمای تهران-یاسوج اشاره کرد و گفت: از مردم شهر سی سخت که در آن ایام سنگ تمام گذاشتند و درب خانه‌هایشان را به روی میهمانان باز کردند و خودشان را با بازماندگان سانحه هوایی شریک دانستند تشکر می کنم.


منتظریان ادامه داد: سی سخت شمالی در جنوب  با ظرفیت گردشگری بالاست که استعداد بالایی در حد گردشگری بین المللی دارد،اقامت گردشگری که وارد این شهر می‌شود باید از دو ساعت به دو الی سه روز افزایش پیدا کند.


وی گفت: باید تمام کسانی که در شهر سی سخت هستند از ظرفیت گردشگری بهره لازم را ببرند، مهمترین برنامه موضوع تله کابین است که می تواند ظرفیت گردشگری سی سخت را دو چندان کند.

این کاندیدای انتخابات مجلس به مساله کشاورزی اشاره کرد و گفت:  باید برای آن برنامه داشته باشیم چرا که زمینه مناسبی در شهر سی‌سخت دارد و به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب موجود در این شهر باید حوزه باغداری را مکانیزه کرد تا با وجود کشاورزان توانمند در تولید کشوری نقش موثری داشته باشیم، رکن اصلی در مورد کشاورزان ایجاد صنایع تبدیلی است چرا که کشاورز در فصل برداشت محصول دچار سردگمی نشود.


وی افزود: بیمارستان سی سخت باید به جد پیگیری شود چرا که هر کسی می‌‌آید و کلنگ زنی می‌کند و می‌رود، بحث کوهنوردی و جذب گردشگری در زمستان هم یکی دیگر از برنامه های مورد نظر است.


منتظریان تاکید کرد: نباید در سی سخت با این مهد علم و ادب، فرهنگ، شاهد آسیب های اجتماعی باشیم باید مطالبات جوانان را مورد بررسی قرار دهیم و به آن اهمیت دهیم شاهد یک سری ناکارآمدی‌ها و بی‌عدالتی‌ها در استان هستیم آن هم در زمانی که کشور در شرایط بد اقتصادی قرار دارد پس باید به آن‌ها خاتمه داد.


این کاندیدای انتخابات افزود: مطالبات مردم به خصوص جوانان را مورد حمایت قرار دهیم تا مردم طعم شیرین عدالت را بچشند و باخشکاندن فسادهایی که گاهاً در کشور به وجود می‌آید و انتخاب مدیران انقلابی و پای کار به این ناکارآمدی‌ها پایان دهیم.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.