گروه: اخبار استان خبر: 143671 / تاریخ انتشار : 1398/11/28 ساعت : 20:33
محمد بهرامی در جمع مردم کبگیان:

مرد روز های سخت هستیم/بزرگترین پتانسیل منطقه رودخانه کبگیان است/برای گردشگری منطقه چه کاری کرده اید؟+تصاویر

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: کبگیان قابلیت های زیادی دارد قابلیت هایی که پتانسیل های بسیار خوب و تاثیر گذار است، بستر فراهم است و این مردمان هم اهل کار کوشش و پشتکار هستند و گام های خود را برداشته اند و نوبت دولتمردان است به فریاد انها برسند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محمد بهرامی عصر امروز در نطق انتخاباتی خود در جمع مردم کبگیان گفت:مردم چیتاپ دین خود را به جامعه ادا کردند، آن چیزی که مایه نگرانی ماست ناامیدی، دلسردی و بی اعتمادی است، مردمانی که در عرصه‌های مختلف امتحان خود را پس دادند، لذا مسئولان و جریان‌های سیاسی اگر می خواهند مورد پذیرش مردم قرار گیرند باید روش‌ها و شیوه‌های خود را در راستای نیازهای مردم عوض کنند.


بهرامی در ادامه گفت: در این جامعه دچار افراط و تفریط هستیم، جریان‌های سیاسی به اصل خود برگردند؛ اگر میگویند بهرامی اصلاح طلب است و برخی میگویند از دین خارج شده اما نمی‌دانند که یکی از شاخص‌های اصلی اصلاح طلبی، توسعه هست و مولفه‌های اصلی توسعه از مکتب و دین ما گرفته است،

 

وی افزود: اگر امروز ما مشکل داریم در نگاه‌ ها، نگرش ها، رفتار ها، کار های جمعی و فردی ما است و این مشکل را ما باید حل کنیم، من سعی کردم در خودم ترکیبی از علم و تجربه را کنار هم قرار دهم، متاسفانه بعضی از مسئولین تک بعدی نگاه میکنند و نگاه آنها به بخشی از نیاز های افراد مختلف جامعه است کسانی که مسئولیت میپذیرند برای تمام نیاز های مردم برنامه داشته باشند. من برای همه اقشار و همه گروه‌ها به کمک دوستان سعی کردیم جوابگوی این نیاز ها و مشکلات باشم.


بهرامی گفت: آن چیزی که برای من مهمتر بود قشر ضعیف و محروم جامعه بود، به این قشر توجه خاص داشتیم و در آینده هم کنار آنها خواهیم ماند، ما مرد روز های سخت هستیم، در ابتدای کار شهرداری ما خیلی ها میترسیدند و خیلی ها نگران بودند که با این شرایط سخت ایا شما میتوانید کار انجام بدهید در سختی ها و در مشکلات برای همه مردم کار انجام دادیم، مطمئن باشید در این شرایط باز هم برای شما طرح و برنامه خواهیم داشت، بعضی ها باز میگویند آیا باز تضمینی هست که در اینده هم بتوانید مثل قبل عمل کنید؟ شما شک نکنید مطمئن باشید تجربه و دانش من بیشتر شده است، مهمتر از همه، چه در سطح ملی و چه در سطح استان ما تیم قوی کارشناسی  و مشاوره ای داریم، مطمئن باشید هم برای سطح ملی و هم این مردم در استان طرح و برنامه داریم.وی افزود: در مورد عملکرد شهرداری مسائلی را فرمودند اینکه بعضی ها بهانه می آورند که ما را نگذاشتند کار انجام دهیم، ما را اذیت کردند و سعی کردند که ما را محصور کنند و اما ما این اجازه را به انها ندادیم و از طریق خلاقیت و نوآوری استفاده از انرژی جوانان کار کردیم؛ یکی از جوانانی که کنار ما بود و خلاق و توانمند بود خود مهندس پایدار بود که بسیار خوش ذوق و خوش سلیقه و شجاع و با تدبیر بود بود، مردم از تیم ما خاطرات به یاد ماندنی دارند و باز هم به تیم ما که با تجربه تر شده اند شما ایمان و اعتماد داشته باشید.

بهرامی در ادامه بیان کرد: کبگیان قابلیت های زیادی دارد قابلیت هایی که  پتانسیل های بسیار خوب و تاثیر گذار است، بستر فراهم است و این مردمان هم اهل کار کوشش و پشتکار هستند و گام های خود را برداشته اند و نوبت دولتمردان است به فریاد انها برسند.


وی ادامه داد: بزرگترین پتانسیل منطقه همین رودخانه کبگیان است، در بحث گردشگری از این ظرفیت هایی که داشت چه استفاده ای شده است؟ آیا توانستند از ظرفیت دیگران هم استفاده کنند و ظرفیت های مناسبی برای این مردم ایجاد کنند؟ ما و تیم ما از انها نیستیم، ما از جنس مردم و در کنار مردم هستیم و قطعا به کمک دوستان در کنار این مردم  و با مشارکت این مردم تصمیم خواهیم گرفت.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.