گروه: اخبار استان خبر: 143665 / تاریخ انتشار : 1398/11/28 ساعت : 15:43
سید قدرت حسینی در جمع مردم باشت:

مجلس آینده جایی برای ویژه خواران و رانت و پارتی نیست/هر پروژه ای که آوردی خودت و خانواده ات ذینفع آن بودی+تصاویر

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: در مجلس آینده جایی برای ویژه خواران و رانت و پارتی نیست، ما اعتقاد داریم که هر کس بتواند گره از کار مردم باز کند باید در مدیریت ها حاکم باشد بدون اینکه خانواده هایشان را بر مدیرت حاکم کنند، آیا امام ما و رهبر ما و روح شهید حاج قاسم سلیمانی از اینان راضی هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ظهر امروز همایش انتخاباتی سید قدرت الله حسینی پور کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم در شهر باشت برگزار شد.


سید قدرت حسینی گفت: شما اقشار مختلف با حضور و قدومتان نشان دادید که انقلاب اسلامی راه امام و رهبر معظم انقلاب اسلامی و راه شهدا و سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی  زنده است.

وی ادامه داد: بنده به عنوان فرمانبر شما با برنامه آمده ام و آینده ای روشن را برای شما  رقم خواهم زد  من آمده ام تا مرز بندی قومی و قبیله ای را از بین ببرم ما یکی هستیم.


سید قدرت حسینی در ادامه گفت؛ زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی  هستیم و در نظامی  زندگی می کنیم که به آن عشق می ورزیم، در طول تاریخ این مملکت جنگهای زیادی رخ  داد در داوران قاجاریه بخش هایی از کشور جدا شد  اما در دفاع مقدس که ۸ سال به طول انجامید و ۳۷ کشور دنیا در مقابل ما بودند یک وجب از خاک ما نرفت، جنگ را این مردم به پایان رساندند که بیشترین حضور را نسبت به جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد داشتند.

این نامزد  انتخاباتی  گفت؛اگر همه مردم  استان کهگیلویه و بویراحمد  در جبهه حضور داشتند تا آخرین نفر و نفس از جمهوری اسلامی  دفاع  می کردند چون هم دلیر و هم شجاع  و هم مخلص بودند، شما مردم بعنوان عاشقان نظام هستید و ما سعی میکنیم در مجلس انقلابی یازدهم با فرامین رهبری مشکل شما را حل کنیم.

حسینی اظهار داشت:در مجلس آینده جایی برای ویژه خواران و رانت و پارتی نیست، ما اعتقاد داریم که هر کس بتواند گره از کار مردم باز کند باید در مدیریت ها حاکم باشد بدون اینکه خانواده هایشان را بر مدیرت حاکم کنند، آیا امام ما و رهبر ما و روح شهید حاج قاسم سلیمانی از اینان راضی هستند.

وی در ادامه گفت؛آمده ام تا فرصت های مناسب را برای همه ایجاد کنم؛ تا به نظام و قرآن خدمت کنم، ما نخبه کشی نمی کنیم مثل شما نیستیم که نخبه کشی کنید.


سید قدرت حسینی در ادامه  سخنان خود اظهار داشت:وقتی در روزنامه ها و سایت ها بحث از رانت و فساد هست نام باشت و گچساران  به گوش می رسد، همین دفترتان را که می خواستید بر آن تاج بگذارید منظور چیست  وقتی می گویم شما نفوذی هستید  حتما هستید و شما مردم باید پیگیری کنید.

وی گفت:من شنیدم که از مردم عذر خواهی کرده اید، از کدام مشکلات عذر خواهی کردید؟ از اینکه خانواده سالاری را بر منطقه حاکم کردید، اگر یک کلام حرف راست از دهن شما بیرون زده همین است که گفتی خانواده ات را بر منطقه حاکم کنید.

حسینی ادامه داد:نخبه ها بی شمار هستند . هر جا یکی از خانواده خودتان چه عرضه داشت و چه نداشت آن را بر مردم حاکم کردید و مردم  که افضل بر شما هستند کنار گذاشتید.

وی در ادامه گفت: در زمان من شهرستان باشت که شکل گرفت آیتم های شهرستان را نداشت، در هر پروژه ای که آوردی خودت و خانواده ات ذینفع آن بودی.


حسینی در  ادامه سخنان خود گفت:اگر بحث باران بی ابر را مطرح کردی برای ۴۰۰ هکتار خودت اینکار را کردی. آیا رنگ نگار خیابان بلادیان مهم تر بود یا مسکن مهر که مال مستضعفین بود.

وی  در ادامه گفت؛ در زندگی  من گشتی و همه جستجو کردی که یک لکه سیاه پیدا کنی  ولی نکردی ما اگر یک صدم شما خانواده شما بخواهیم  تحقیق کنیم هزاران مشکل دارید.

حسینی در پایان گفت؛یک بار دیگر حرفی از دهنت بیاد بیرون  اون مدارک را بیرون می دهیم آنوقت خودت و خانواده ات نمی توانی قدم در این دو شهرستان بزنی .این همه دروغ گفتی این همه اختلاف افکنی کردی تا کی می خواهی اینکار را انجام دهی.اگر امشب مدارک علیه شما بیرون بدهم و در یک  سایت منتشر کنم فردا نمی توانی در گچساران سخنرانی کنید.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.