گروه: اخبار استان خبر: 143660 / تاریخ انتشار : 1398/11/28 ساعت : 13:03
در جمع مردم تنگاری بویراحمد مطرح شد

اظهارات غلام محمد زارعی درباره پول پاشی در انتخابات/ برای رسیدن به نقطه ایده آل باید گامی محکمتر برداشته شود

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: فضای انتخابات باید اخلاق مدارانه و سالم باشد و نباید با ریخت و پاش پول آرای مردم جمع آوری شود زیرا مردم آگاه هستند و برای تداوم راه پیشرفت و سازندگی گام برمی دارند و شما مردم از غوغاسالاری نترسید این موضوع جنگ روانی است شما با عزت و صبر گام بردارید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس غلام محمد زارعی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی‌ در جمع مردم تنگاری  دشت روم گفت: از شما مردم تنگاری که صمیمانه حمایت کردید و رای دادید تشکر میکنم، شما از ما خدمت، تلاش و خادمی می خواهید که در ۸ سال گذشته تلاش شد که خدمت به مردم و تلاش برای آنها برداشته شود مردمی که نماینده را حامی خود می دانند، پشتیبان خود و رفع کننده مشکلات خود می دانند.

 

زارعی بیان کرد: شرایط امروز کشور حساس است، در دوران جنگ اقتصادی و تحریم های سخت و یکجانبه دشمنان علیه ملت ایران هستیم که کار و تلاش هر چند سخت است اما با حمایت شما می توان موانع را برطرف و مسیر خدمت را هموار‌ کرد.

وی افزود: در ‌۸ سال گذشته با حمایت شما سعی شد در بحث عمران و آبادی در این منطقه که یک‌ منطقه  سلحشورپرور است نسبت به ۳۰ سال گذشته تحول زیادی داشته است، برای رسیدن به نقطه ایده آل باید گامی محکمتر برداشته شود و در دو بعد ادامه کارهای عمرانی و زیرساختی تلاش کنیم.

 

زارعی ادامه داد: برای آب جاده دشت روم، بهسازی جاده ها و هزینه ۳۰ الی ۴۰ میلیاردی در نظر گرفته شد، در بخش سالن و شبکه فاضلاب تلاش شد که محیطی مشاهده شود، کارخانه دام و طیور در این منطقه احداث شد، دبیرستانی که سبب آموزش و تحصیل بود در سال های آینده افتتاح خواهد شد زیرا دختران این منطقه در سرما و گرما برای کسب تحصیل به مناطق دیگر رفت و آمد می کردند.

 

وی گفت: مسئله بیکاری یک مسئله حاد و ابرچالش مطرح شده است که باید واحدهای صنعتی و بهره مندی از ظرفیت های ملی و کار‌ و تلاش و سرمایه و تجربه ها سبب ایجاد راه های جدید و مسیرها برای مردم شود و مشکلات اقتصادی و فقر اشتغال کاسته خواهد شد و معضل بیکاری که گریبانگیر استان و کل کشور ما بوده گام برداشته خواهد شد که با حمایت و تلاش و مشارکت دوطرفه و به مدد حضرت زهرا (س) شرایط تغییر خواهد کرد.


فضای انتخابات باید اخلاق مدارانه و سالم باشد و نباید  با ریخت و پاش پول آرای مردم جمع آوری شود زیرا مردم آگاه هستند و برای تداوم راه پیشرفت و سازندگی گام برمی دارند و شما مردم از غوغاسالاری نترسید این موضوع جنگ روانی است شما با عزت و صبر گام بردارید.

 

در حال تکمیل...

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.