گروه: اخبار استان خبر: 143627 / تاریخ انتشار : 1398/11/27 ساعت : 19:22
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خبرداد؛

شناسایی افرادی که در کهگیلویه برای خرید رای، بنزین رایگان می دادند

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان گفت: با تلاش معاونت پیشگیری دادگستری و دادستان محترم شهرستان کهگیلویه عوامل وابسته به یکی از کاندیداهای مجلس که مبادرت به تهیه حواله و دادن بنزین رایگان به برخی افراد در راستای خرید و فروش رای نموده بودند تعقیب، شناسایی و برای آنها تشکیل پرونده صورت گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سید عیسی حسنی افزود: در راستای مصوبات شورای تامین و کمیته پیشگیری و برخورد با جرائم انتخاباتی استان، کلیه دادستان‌های محترم در حوزه های قضایی، فعال و به محض مشاهده یا ملاحظه هرگونه جرم یا وصول خبر یا گزارش مبادرت به برخورد قضایی می نمایند. 

 

وی گفت: در این راستا امروز خبری از اعضای سامانه جامع اطلاعات مردمی معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان، مبنی بر اعطای بنزین رایگان که اولین بار به این شکل در استان مشاهده می شد، توسط یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در حوزه قضایی کهگیلویه واصل که به دادستان محترم عمومی و انقلاب اطلاع داده شد. با هماهنگی مقامات محترم  قضایی و انتظامی شهرستان  موضوع کشف، مدارک جمع آوری و برای اقدام کنندگان به خرید و فروش، تشکیل پرونده کیفری گردیده است. 
 
 
حسنی تاکید کرد: ویژگی خاصی که این دوره از انتخابات را متمایز از سایر ادوار می نماید، اطلاع رسانی سریع و کمک مردمی در  ارائه مستندات به صورت مستقیم به سامانه های اطلاع رسانی دادگستری استان، از اقدامات مجرمانه افراد می باشد. البته دستگاه قضایی ضمن تقدیر و تشکر از امت حزب الله خود را مکلف  به انجام تکلیف قانونی خود در برخورد با جرایم انتخاباتی می داند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.