گروه: اخبار استان خبر: 143620 / تاریخ انتشار : 1398/11/27 ساعت : 17:35
قابل توجه نهادهای نظارتی؛

افشاگری جدید از خبرنگار جنجالی درباره مدرک دکترای غلامرضا تاجگردون/آذرپیک ادعا کرد؛نقش نهاوندیان در مدرک جعلی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس+اسناد

صبا آذرپیک خبرنگار جنجالی که در ماه های اخیر مدارکی علیه غلامرضا تاجگردون منتشر کرده بود در جدیدترین افشاگری خود، به موضوع مدرک دکترای نماینده گچساران و باشت پرداخته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبا آذرپیکی خبرنگار جنجالی که در ماه های اخیر مدارکی علیه غلامرضا تاجگردون منتشر کرده بود در جدیدترین افشاگری خود، به موضوع مدرک دکترای نماینده گچساران و باشت پرداخته است.

آذرپیک با انتشار تصاویری در صفحه مجازی خود نوشت:


تاجگردون به دروغ گفت دکترا دارد؛ علاوه بر پنج سری اسناد فساد سیاسی و اقتصادی غلامرضا تاجگردون، وی در مدرک تحصیلی خود هم دست به جعل زده و طبق استعلام وزارت علوم دکترا ندارد.
شورای نگهبان با علم به اینکه دکترای تاجگردون جعلی است اما از کنار اعلام وزارت علوم با سکوت گذشته است. در حالی‌که تاجگردون مدعی است از دانشگاه گلوبال بیزینس بلژیک دارای مدرک دکترا است (تصاویر ۱,۲,۳)؛ وزارت علوم بطور رسمی اعلام کرده اصلا چنین دانشگاهی وجود خارجی نداشته و مدرک دکترای آن غیرقابل قبول است.


https://bit.ly/3bFrZ20
 

لذا تاجگردون خرداد امسال وقتی نمی‌تواند وزیر علوم را قانع کند تا در مورد استعلام مدرک او سکوت کند، دست به دامن نهاوندیان می‌شود و از او می‌خواهد طی نامه‌ای او را بعنوان دانشجوی دکترای پژوهش محور موسسه آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی که یک موسسه پژوهشی است و نه دانشگاه، بپذیرد. (تصویر ۶)


دوباره غلامی، وزیر علوم جلوی این خواسته ایستاده و تاکید می‌کند طبق بخشنامه رسمی وزارت علوم، این موسسه اقتصادی زیر نظر نهاوندیان اصلا حق پذیرفتن دانشجو را ندارد و لذا دانشجوی دکترا شدن تاجگردون منتفی است. (تصویر ۷)


البته این تنها جعل تاجگردون درباره تحصیلات و مدرک تحصیلی‌اش نیست؛ در سال ۶۳ تاجگردون در رشته اقتصاد دانشگاه بابلسر قبول می‌شود و یک ترم هم به آن دانشگاه می‌رود؛ اما بواسطه عمویش بهرام تاجگردون که نماینده مجلس بوده به طور غیرقانونی به دانشگاه شهید بهشتی تهران انتقالی می‌گیرد. (تصویر ۵)


سابقه فریبکاری تاجگردون


در ده سال گذشته؛ تاجگردون مدعی شده دارای مدرک علوم اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی ۱۳۶۳ (جابجایی از بابلسر به دانشگاه شهید بهشتی❗️ با واسطه عمویش که نماینده مجلس بود) فوق‌لیسانس برنامه‌ریزی سیستم‌های اقتصادی از دانشگاه شهید بهشتی ۱۳۷۰ و دکترای مدیریت اقتصادی از مؤسسه گلوبال بیزنس بلژیک.


در تصاویر (۱,۲,۳) می‌توانید ادعاهای تاجگردون و مانورش روی دکترا داشتن از بلژیک آن هم با رساله‌ای به دو زبان انگلیسی و فارسی را ببینید❗️در گفتگو با مطبوعات می‌گوید: «برای تکمیل تحصیلاتم در مقطع دکترا در رشته مدیریت اقتصادی در دانشگاه گلوبال بیزینس آکادمی بلژیک و به صورت ترددی ادامه تحصیل داده و با ارائه رساله دکتری تحت عنوان "بودجه ریزی غیر متمرکز در کشورهای غیر فدرال – الگوی ایرانی" در سال ۲۰۰۸ موفق به اخذ مدرک دوره دکتری شدم و رساله خود را به دو شکل فارسی و انگلیسی به چاپ رساندم.»

وقتی داستان جعلی بودن مدرک دکترایش در مجلس عیان می شود

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
---
 
 
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
ناشناس
1398/11/28 - 07:12
سلام لطفا تلفن خانم اذرپیک راقید نمایید
rateup 1
 ratedown 2
n.rupadh
1399/3/15 - 17:43
ببخشید خانم آذربیک شوهر دارد.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.