گروه: اخبار استان خبر: 143618 / تاریخ انتشار : 1398/11/27 ساعت : 16:25
تاجگردون در جمع مردم باشت:

در این مملکت آب از آب تکان بخورد به گوش من می رسد/در آینده 5 هزار شغل ایجاد می کنم/دولت یا مجلس اصولگرا باشد؛ من هستم+تصاویر

کاندیدای انتخابات مجلس گفت: بعضی می گویند مجلس آینده اصولگرا هست یا دولت اصولگرا باشد؛ شما شک نکنید که بالاتر از روسای شما هستم در این مملکت آب از آب تکان بخورد به گوش من می رسد. دولت اصولگرا باشد یا مجلس اصولگرا باشد من هستم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز همایش انتخاباتی غلامرضا تاجگردون کاندیدای حوزه انتخابیه گچساران و باشت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر باشت برگزار شد.

 اولین نطق انتخاباتی  نامزدهای حوزه گچساران و باشت  در شهرستان باشت  با نطق انتخاباتی غلامرضا تاجگردون  در فلکه ورودی شهرستان باشت  با حضور هوادارانش برگزار شد.

غلامرضا تاجگردون گفت: مردم عزیز و عزیز تر از جانم امروز و این روزها برای ما سرنوشت ساز است روزی است که ما می خواهیم بگوییم که ملت وفادار به ایران و رهبری هستیم و هر آنچه داریم به جوانان و نوجوانان خود منتقل می کنیم ما ایرانی هستیم که در مقابل همه دنیا سینه سپر کرده است ما فرزندان روح الله و سید علی هستیم و یکصدا انقلابی هستیم.وی در ادامه گفت:مردم عزیز باشت و میهمانان ارجمندشان چهل روز پیش سردار بزرگ اسلام به دست آنهایی که پلید ترین ادم های دنیا هستند به شهادت رسید. سپاه و رهبری متعلق به همه ما است نه به یک گروه خاص.
 


تاجگردون اظهار داشت: افتخار می کنیم که بعنوان یک بسیجی در کنارشان بودیم و امروز افتخار می کنیم که بعنوان یک بسیجی در عرصه اقتصادی در کنارشان هستیم واین ها را به نام خود مصادره نکنید.


این نامزد انتخاباتی حوزه گچساران و باشت افزود؛ جامعه ای که اصولش را فراموش کند به انحراف می رود من می گویم اصلاح طلب هستم چون کشورم نیاز به اصلاح اصولی دارد فرقی ندارد هر که باشد چه ترک چه عرب و چه کرد باید جامعه اصلاح شود.وی ادامه داد:فرقی  ندارد اصلاح طلب  و اصول گرا  اگر توانستی قلب مردم را فتح کنید موفق خواهید شد چون اسلام جز خدمت به مردم چیزی از ما نمی خواهد. به دنبال کسانی باشید که مردم به دوش آنها پا بگذارند وبالا بروند.تاجگردون گفت:از آنهایی که می خواهند از دوش شما برای بالا رفتن استفاده کنند بپرهیزید.خیلی  تلاش کردند که فرزند شما امروز در جمع شما نباشم اما خدا خواست و من از روز اول گفتم مردم نترسید خدا با ماست و دست خدا بالاترین دست ها است.


وی ادامه داد:کم کم به فضای روز رای گیری نزدیک می شویم. امروز جمعیتی می بینم از چهار سال گذشته قابل مقایسه نیست. در این شرایط به حکم دموکراسی که در جمهوری اسلامی داریم هر کس شرایط را داشته باشد کاندیدا می شود و مردم بسته به شرایط و با فکر انتخاب می کنند، چند گروه شاید امروز در بین مردم نیستند یکی گروهی که مخالف هستند ولی با فکر تصمیم می گیرند و قلم می زنند و گاهی قلمشان می لغزد. برادر ارزشی که بنده را از لحاظ اندیشه قبول نداری من برای تو و قلم تو ارزش قائلم و به این گروه ارزش قائل شوید چون آنها باید بنویسند و بگویند تا ما هم بتوانیم تصمیم بگیریم ما قائل به حذف هیچ کس و هیج جریانی نیستیم.تاجگردون در ادامه گفت: شما چکار کردید که آدم دزدی را در این شهرستان باب کردید و خیمه می زنید آنی که می رود و شبانه خیمه می زند دزد هست. بگذارید مردم آزادنه  تصمیم بگیرند، این چند روز تمام میشود مهم اینست که چه کسی به خانه تو قرآن آورده است، ۱۲سال پیش در همین جا گفتم ای عزیزی که من را قبول نداری و اگر قسم خوردی اشکال ندارد به قسمت پایبند باش اما بدانید که برای فرزندان و پدران شما نسخه پیچیده اند. دهه ۶۰ را یادتان هست چه کسانی به جوانان ظلم کردند.


تاجگردون دربخشی دیگری از سخنان خود گفت:قطار ما به سرعت جلو می رود و هر لحظه یک واگن به آن اضافه می شود در این قطار باز است و ما دست شما را می گیریم اشکال ندارد سوار شوید.

وی در ادامه گفت:گروه سوم آنهایی هستند که از ما ناراحت هستند. انتخابات نقطه عطف است ما از این باید استفاده کنیم نه باید فساد ایجاد کنیم برادران و خواهرانی که ناراحت هستند برگردند اینهایی که ناراحت هستند بروید خانه آنها و بیاورید آنها را به جمع ما و من از آنها پوزش می طلبم.


 

تاجگردون گفت:اگر همین جماعت به من رای بدهند من با ۸۰ درصد آرا قبول می شوم، دیروز در گچساران با ۱۲ هزار نفر دیدار داشتم و امشب نیز همین کار را در باشت انجام خواهم داد و نیاز به لشکر کشی ندارم که هزار نفر را دنبال خودم راه بیندازم.وی ادامه داد؛اگر دیدید ۴ هزار نفر در این شهر گاله می زنند نگران نباشید لشکر شما لشکر عظیمی است شما در دور قبل ۶۶ درصد به من رای دادید که بیشترین رای در سطح کشور  بی نظیر است. من اینجا می ترسم  که برنامه هایم را بگویم، تو را به قرآن آدم دزدی کردید و آهنگ دزدی کردید و آهنگ شلالدون را دزدیدند اما برنامه هایم را ندزدید.
 


تاجگردون گفت: در چند شاخص مهم در پایان چهار سال آینده جزو ۵ شهرستان برتر کشور باشیم در بعد جاده سازی و ورزشی و کشاورزی جزو ۵ شهرستان کشور خواهیم شد. و حتما حساب کتاب کرده ام و بی راه حرف نمی زنم؛ قرار است باشت گلستان شود.


وی در ادامه گفت؛الان فصل درو است،کدام یکی از شما الان اینکار می کنید که یکی بیاید سر جخون بار و محصول خودتان را به آن دهید. این گرگ سالها است با گله آشنا است، دفترت را بردار برو، این مردم سالهاست که با شما اشناست. کور خواندید این نان و این گندم فقط زیر دندان این مردم مزه می دهید اینها را از خودتان دور کنید.

غلامرضا تاجگردون گفت:در آینده ۵ هزار شغل ایجاد خواهیم کرد. نه فردا بیایید که بگید اگر تاجگردون ۵ هزار شغل را ایجاد کرد من ده هزار شغل ایجاد می کنم تو اگر می توانستی پسر خودت را سرکار می گذاشتی.

وی در ادامه گفت: بعضی می گویند مجلس آینده اصولگرا هست یا دولت اصولگرا باشد؛ شما شک نکنید که بالاتر از روسای شما هستم در این مملکت آب از آب تکان بخورد به گوش من می رسد. دولت اصولگرا باشد یا مجلس اصولگرا باشد من هستم.


تاجگردون گفت:به من سنگ خالی دهند رو سنگ خالی گل می کارم ولی به شما درخت تنومند بدهند می روید قطع می کنید. بروید برای پله سوم و چهارم دعوا کنید چون اول و دوم مال من هست حالا بعدا در گچساران به شما خواهم گفت که یعنی چه؛برای مردم خط و نشان نکشید شیشه ماشین مردم را نشکنید.وی در ادامه گفت:از برداران ایل قشقایی که در کنار من هستند عذر می خواهیم این شیله و پیله هیچ کس نیستند، اینها خوب می فهمند. مردم لر، قشقایی ها پشت فرزند شما هستند دست آنها را به گرمی بفشارید، اینا کسانی هستند که می فهمند قرار است چه اتفاقی بیافتد.

این نامزد یازدهمین دوره  مجلس شورای اسلامی  گفت: ما پای منقل نشستیم ما برادریم نمی خواهیم به عقب برگردیم اینها میخواهند ما به عقب برگردیم ولی ما اینکار را نمی کنیم این نقشه ای که برای قشقاییها کشیده اند برای مردم لر هم کشیده اند.

وی ادامه داد: این جوانانی که می بینید دور من هستند جوانان قلب پاک هستند، اینها را اوباش ننامید . ای خدا تو شاهد باش اگر تاجگردون غلام مردم چیزی غیر از درخواست و هدف مردم خواسته است از او نگذر.

وی در پایان گفت؛در روز سوم اسفند سرود سوم را بخوانیم و سازهایمان را کوک کنیم و کلاغ های بد صدا را از شهرمان دور کنیم .


گفتنی است مجید حسینی یکی از نامزدهای حوزه انتخابیه گچساران و باشت در این همایش به نفع غلامرضا تاجگردون کناره گیری کرد.

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.