گروه: اخبار استان خبر: 143617 / تاریخ انتشار : 1398/11/27 ساعت : 16:51
اردلان زینل زاده در جمع مردم گچساران:

قفل های ناگشوده ناشی از کلیدها نیست و مربوط به کلید داران منفعت طلب است

زینل زاده گفت: این قفل های ناگشوده ناشی از کلیدها نیست و مربوط به کلید داران منفعت طلب است، چرا نباید شفافیت مالی داشته باشیم و چرا در دولت و مجلس شفافیت مالی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مردم شهرستان گچساران امروز میزبان اردلان زینل زاده کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی بودند.

اردلان زینل زاده ،کاندیدای انتخابات  مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در نطق انتخاباتی خود در گچساران گفت: آمده ایم تا مسیری را بازگشایی کنیم و از رانت و تبعیص و از تهدید و تطمیع عبور کنیم، تفکر عبور یک مفهوم کلی است که در سایر نقاط است و در رویکرد انقلابی ساری و جاری است.

وی افزود: خواصی هستند که سودهای خودشان را برده اند اما دریغ از حل مشکلات مردم، و سوال بزرگی مطرح است که چرا امروز آغاز دهه پنج از پیروزی انقلاب، مقام معظم رهبری بر رویکرد انقلابی تاکید دارند. 
 
زینل زاده عنوان کرد: ما یک مملکت انقلابی داریم و همه ساله هم جشن می گیریم، پس مشخص است جاهایی خود محور و کج محور بودیم و مردمان را ندیده ام و نادیده گرفتیم و فامیل گرا شده ایم و این ها همه سوال هستند که باز به صورت مجدد رهبری بر رویکرد انقلابی تاکید دارند.
 
این کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی  گفت: ریل فرسوده است و در اقتصاد ما ریل گذاری درستی انجام نشده و هدفش مشکلات شما را حل نمی کند و همه می خواهند لکوموتیو ران شوند و خودشان هم اذعان دارند که در اقتصاد به بیراهه می روند و این چیزی جز منفعت طلبی نیست.
 
وی افزود: اینکه زینل زاده در شهرداری باید بداند که می تواند مشکلی را حل کند حداقل یک گام به جلو بردارید اما این مهم را در وادی اقتصاد نمی بینیم و ما در اجرا مشکل داریم و بحران مدیریت  در این مملکت داریم و مدیریت ما توام با منفعت طلبی شده است و این منافع است که اجازه نمی دهد که رویکرد جهادی داشته باشیم.
 
زینل زاده افزود: امام فرمودند "ما می توانیم" که خود تفسیر و معنا دارد و ما می توانیم، اگر منفعت طلب و خود محور نباشیم و می توانیم در صورتی که اول از منافع خود و خانوادگی و قومیت بگذریم و زینل زاده و تبار زینل زاده هم مثل مابقی مردم و اگر این شد پس می شود امیدوار بود.
 
این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: عبور یعنی اینکه ما خودمان اول از خود عبور کنیم، امروز عروس و دامادهایی که از سمساری خرید می کنند و افرادی که جهیزیه شان را می فروشند و خرج اجاره خانه می کنند و برای بنده خجالت آور است که بروی کرسی نرم بهارستان بنشینم و تغییری ایجاد نکنم.
 
وی افزود: امیرکبیر ۳۶ماه صدارت داشت و نام و اقدامات امیرکبیر در طول تاریخ مانده و خواهد ماند و نه چیزی داشت که ازش بگیرند و نه چیزی  خواست که بهش بدهند، اصلاحات یعنی اقدام درست و شایسته و اگر اطلاحات این باشد که از خودمان شروع کنیم و پا بر منیت و منافع خود بگذاریم پس من اصلاح طلبم، آزادی فکر در حرمت انسان ها و ارزش های دین ماست.
 
زینل زاده گفت: واقعا در اقتصاد چه کرده ایم و چه کاری می خواهیم انجام دهید، این اصولگرایی و اصلاحطلبی را شعار دادیم و تعداد اندکی بودند که پاک ماندند و رویکرد انقلابی یعنی حکومت پاکان، در رویکرد انقلابی هیجکسی دنبال منابع شخصی و رانت نیست.
 
وی افزود: این قفل های ناگشوده ناشی از کلیدها نیست و مربوط  به کلید داران منفعت طلب است، چرا نباید شفافیت مالی داشته باشیم و چرا در دولت و مجلس شفافیت مالی وجود ندارد.
 
زینل زاده عنوان کرد: اولین کار بنده در مجلس این است که جیب های کت و شلوارم را می دوزم، ما اگر بخواهیم که می خواهیم عبور کنیم باید از لحاظ مالی شفاف باشیم و اقدام انقلابی باید در راس مجلس باشد.
 
این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: در شهرک صنعتی گچساران خیلی از کارگاه ها تعطیل شده است ، چرا توجه نمی شود، جریان عبور متکی به زینل زاده نوعی نیست و مشکلات هم مقصر یک نفر نیست و هر کسی در کرسی بهارستان بنشیند و این مدلی بخواهد کاری انجام دهد شکست می خورد و بایستی از خودمان شروع کنیم.
 
وی افزود: اگر در پرداخت تسهیلات بی عدالتی نشود و شایستگان جلو بیایند این می تواند گره گشا باشد، سی سال وزیر تکراری داریم و روز به روز به روز هم گنده تر می شود و در اقتصاد ما زندگی انگلی داریم و بایستی درمان شود و صاحبان اقتصاد مشکلات ایجاد می کنند، یک وزیر باید درد آشنا باشد و وظیفه مجلس است که به چنین وزرایی رای اعتماد ندهد اما شده است بحث همان معامله گری و رای شما اینگونه با معامله گری باطل می شود.
 
زینل زاده تصریح کرد:  مفهوم زندگی را برخی ها فراموش کرده اند، خانم خانواده شب لباس مردانه می پوشد و شبها در زباله ها می گردد، اینکه پروژه عمرانی انجام می شود از پول نفت است و این افتخار نیست و رییس جمهور در کرمان نعره می زند که میدان نفتی پیدا کرده است و این هنر نیست،  باید برای مردم کار صادقانه کرد چون این نفت متعلق به مردم است.
 
این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: زیربنای امنیت اقتصاد است که موجبات طلاق خودکشی و ...فراهم کرده است و ما در گچساران و باشت می گوییم که صادقانه می خواهیم خدمت کنیم و می خواهیم از اقتصاد بیمار، بیکاری، بی عدالتی و رانت عبور کنیم و از همه خواهش می کنیم که انتخاب کنند و همراه شوند با جریانی که می تواند عبور کند و پشیماتی هفته آینده فایده ای ندارد و برای تک تک کاندیداها احترام قایل هستم.
 
وی افزود: بنده اقای حسینی را عادل تر دیده ام و بایستی عبور کنیم و اگر امکان داشت با سایر عزیزان از این مسائل عبور کنیم من زینل زاده کاندید نمی شدم و اگر آقای تاجگردون می توانست این مشکلات را حل کند کاندیدا نمی شدم.
 
زینل زاده اظهارکرد: اعتقاد داریم ما بایستی هم راستا شویم و دست دوستی بلند می کنم، انتظار داریم در چند روز آینده فکر داشته باشیم و در این جایگاه سوگند یاد می کنیم به صداقت و درستی و امانتداری ام‌ که ان شالله وکیلی بهانه  جو نخواهیم بود و دست آویز کسی هم نخواهیم شد و سوگند یاد می کنیم که این تریبون تریبون شما مردم بماند و سوگند یاد می کنیم که انتخابات را ابزاری برای کسب قدرت ندانیم و ابزاری برای جلب نظرات مردم استفاده نکنیم و سوگند یاد می کنیم که مدیران ما مدیران آزادی خواهند بود و بنر چسبان بنده در انتخابات نباشند.
 
این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: اینکه مدیری انتخاب کنم که روز رای گیری صندوقم را پر  کند نخواهم داشت و این که بخواهند فشاری وارد کنند برمردم که اگر رای ندهید با شما برخورد می شود و این چه مدل تفکری در این حوزه انتخابیه است. 
 
وی افزود: اینکه بخواهیم بر مردم به روش های مختلف فشار وارد کنیم عجیب است، کسانی که برای مدیریت چانه زنی می کنند، نمی دانند مدیریت چیست و مدیر بایستی خون دل بخورد و دوم اینکه این مدیران دنبال منابع آمده اند و بنده به هیچ عنوان از این دو گروه نبوده و نیستم و در تمامی جلسات عنوان کرده ایم که حرف همه کاندیداها را بشنوید و اصلح را انتخاب کنید با کسی دشمنی نداریم و رقابت داریم برای الگو  و  برنامه ای که داریم.
 
زینل زاده اظهارکرد: قول می دهیم که شما مردمان را پشیمان نکنیم، بدانید که ما برای همدلی آمده ایم و انتظار دارم این نگاه و کلام بنده را به همگان برسانیم.
 

 در زیر تصاویر حضور زینل زاده در گچساران را  مشاهده می کنید.

 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.