گروه: اخبار استان خبر: 143616 / تاریخ انتشار : 1398/11/27 ساعت : 15:54
در جمع مردم لنده مطرح شد

وعده های سناتور در دیار اولین ها؛ از کشاورزی و آبرسانی تا کارخانه گچ و معدن فسفات/موحد:برای آینده لنده برنامه جامعی دارم+تصاویر

حجت الاسلام محمد موحد گفت: برای اینده لنده برنامه ریزی جامع کردیم و برای هر شهرستانی برنامه های اساسی داریم؛ تا از بن بست خارج نشویم نمی توانیم در مسیر توسعه قرار بگیریم که کارهای مهمی در جهت توسعه این شهرستان هست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز نطق انتخاباتی حجت الاسلام محمد موحد کاندیدای حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در شهر لنده برگزار شد.

 

 حجت الاسلام سید محمد موحد در نطق انتخاباتی خود در لنده گفت:امروز ایران اسلامی در حوزه های مختلف دفاعی و نظامی به چنان پیشرفتی رسیده است که دشمنان حتی جرات پاسخ دادن را ندارند.


 وی گفت: حماسه حضور مردم در عرصه های مختلف به خصوص در تشییع و تدفین سردار سلیمانی نقطه عطفی در تاریخ این انقلاب بود که در انتخابات گذشته و پیش رو نیز باعث تعالی ان خواهد شد.


 موحد اظهارکرد: در چه زمانی سابقه داشت که چنین جمعیتی در این شهرستان حضور پیدا کنند که این یکی از مهمترین آثار انقلاب برای تعیین سرنوشت خود است که این هدیه نظام اسلامی به مردمش به عنوان مردم سالاری دینی داده است.

وی گفت: سابقه درخشان ایل طیبی با بیش از هشتاد سال مرکزیت نشان از ریشه دار بودن این ایل و صفات شاخص علمی و فرهنگی و مذهبی این مردم است که این شاخص به عنوان یکی از شاخصه های دینداری است که در تاریخ ثبت شده است.

موحد گفت: لنده پایگاه رشد و ترقی نیروهای شاخصی است که در پست های کلیدی کشور دارای مسئولیت هستند که همه نخبه و شاخص همچون شمس هستند.

وی افزود: لنده جایگاه دختران و پسران نخبه ای است که در رتبه های ورزشی و فرهنگی است و لنده پیشانی فرهنگ و تمدن ایل طیبی است؛ امروز لنده تکلیف را برای همه همانند چرام،سرفاریاب و دیشموک مشخص کرده است.

 

این کاندیدای انتخابات گفت: زمانی موحد این کارهای را کرد که در برنامه دولت به مجلس ارائه نشده بود و تمام برنامه ها بعد از آن شکل گرفت، توسعه بهداشت از یک پزشک بنگلادشی به یک مرکز جامع، احداث مدارس شهری و روستایی از یک مدرسه به چندین مدرسه،استقرار و استقلال شهرداری، آموزش و پرورش و نهادهای اداری به تعداد چهل اداره و پیگیری امورات مختلف سیاسی و فرهنگی برای توسعه شهرستان لنده است.


موحد در ادامه گفت:پیگیری اب های روستایی در تمام نقاط این شهرستان به خصوص در روستاها انجام دادم، وقتی صبح زنان این دیار را می دیدم با مشقت به سراغ چشمه  می روند توانستم مشک را از پشت این زنان بر زمین بگذارم.


وی گفت: برای اینده لنده برنامه ریزی جامع کردیم و برای هر شهرستانی برنامه های اساسی داریم؛ تا از بن بست  خارج نشویم نمی توانیم در مسیر توسعه قرار بگیریم که کارهای مهمی در جهت توسعه این شهرستان هست؛ آماده سازی اراضی کشاورزی و آبرسانی به دشت بن و دشت ناصری و حل مشکلات ایدنک که در حاشیه مارون می تواند فضای گردشگری ایجاد کرد، از جمله این اقدامات است.


موحد گفت: ایجاد تله کابین در شهر لنده و پیگیری کار خانه گچ با اشتغالزایی ۱۰۰نفر در لنده و در دورانی که بنده خادم لنده بودم، نفت کوه سیاه به گونه ای پیش رفت که تا 5 هزار و 700 متر حفاری شده است که این مهم در هاله ای از ابهام مانده است.

 وی گفت: زمینه اماده سازی کارخانه آجر هست و از پیگیری های مهم است چرا که نقش مهمی دارد، معدن فسفات قیام  سال هاست که با توجه یه کیفیت و وضعیت دسترسی ان در هاله ای از ابهام است که به حول قوه الهی زمینه اجرایی ان فراهم خواهد شد.


موحد گفت:منطقه موگرمون یکی از مستعد ترین مناطق  این شهرستان لنده است که باید زمینه اشتغال جوانان فراهم شود.


وی گفت: مگر ما مدعی نیستیم که بانوان نیمی از جمعیت هستند چرا در شهرستان لنده در فضای ورزشی و تفریحی کمتر برنامه ریزی شده است که باید کارهای اساسی صورت گیرد
جاده های شهرستان باید اجرایی شوند که نیازمند عزم جدی است و انتظار داریم که همه به قانون احترام بگذارید و پیرو قانون باشید، قانون و ارامش مهمترین رکن است که باید همه رعایت کنند.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.