گروه: اخبار استان خبر: 143611 / تاریخ انتشار : 1398/11/27 ساعت : 12:41
معاون پیشگیری از وقع جرم دادگستری خبر داد

شناسایی و دستگیری افراد مسلح در مراسم استقبال از نامزدهای انتخاباتی

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از شناسایی و دستگیری برخی از افراد که طی چند روز گذشته اقدام به تیراندازی در مراسم استقبال از کاندیداها کرده بودند، خبر داد.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: همان گونه که قبلا گفته بودیم در راستای اجرای دستورات رئیس قوه قضائیه و تاکیدات رئیس کل محترم دادگستری استان، اقدامات مان را در دستگاه قضایی برای تامین امنیت مردم در انتخابات تشدید می کنیم و تحمل نمی کنیم که فردی در مراسم استقبال و یا سایر برنامه ها اقدام به تیر اندازی و از بین بردن امنیت مردم کند. 

سید عیسی حسنی عنوان کرد: با تلاش دادستان‌ محترم مرکز استان و شهرستانها و نیروی محترم انتظامی و البته کمک مردمی در شناسایی مجرمین، در همین راستا قریب به 8 نفر از افرادی که در شهرستان های مختلف استان از جمله شهرستان دنا اقدام به تیر اندازی در مراسم استقبال از کاندیداها کرده بودند شناسایی و 2 نفر تا کنون بازداشت شده اند.
 
وی افزود: خط قرمز دستگاه قضایی امنیت و آسایش عمومی است و مردم باید در این راستا خادمان خود را در دستگاه قضایی و امنیتی و انتظامی یاری کنند، لذا این افراد علاوه بر اینکه حداقل تا پایان انتخابات بازداشت هستند، سلاح آن ها نیز طبق قانون ضبط می شود.
 
 حسنی ادامه داد: به کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی می گوییم که به هواداران خود توصیه کنند در مراسم استقبال در شهرستان های مختلف از هیجانی شدن پرهیز کرده و از سلاح استفاده نکنند.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.