گروه: اخبار استان خبر: 143610 / تاریخ انتشار : 1398/11/27 ساعت : 11:43
برنامه تپش یازدهم صبح زاگرس:

شجاعت قابل تحسین دو کاندیدا در حوزه بویراحمد ودنا/عدم پاسخ روشنفکر و زارعی جهت حضور در گفت و گوی گروهی و اعلام برنامه هایشان تا کنون!

در روز اولیه انتشار این خبر ابتدا محمد بهرامی و سپس نادر منتظریان به این دعوت لبیک گفتند و هر دونفر با صراحت تمام گفتند که با برنامه کامل آماده حضور در این برنامه هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه سیاسی - در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعیت قابل توجهی از مردم بحث برنامه های کاندیداهای انتخاباتی در حوزه های مختلف را دنبال می کنند و آنها به دنبال این فرآیند هستند تا ببیند آیا کاندیدای مورد نظرشان می تواند به برنامه ها و وعده های خود در خصوص موضوعات بیان شده جامه عمل بپوشانند یا خیر؟

 

آیا اساسا آنها از فن بیان و قدرت مطالبه گری مناسب در سطوح ملی برخورداند یا خیر؟

 

بهمین مناسبت رسانه مردمی صبح زاگرس بدون هیچ گونه جهت گیری از تمامی نامزدهای انتخاباتی سراسر استان جهت حضور در این برنامه گفت و گوی گروهی دعوت کرد.

 

این برنامه قرار است در یک محیط صمیمی و بدور از هیجان و جنجال های زود گذر برپا شود.

 

در روز اولیه انتشار این خبر ابتدا محمد بهرامی و سپس نادر منتظریان به این دعوت لبیک گفتند و هر دونفر با صراحت تمام گفتند که با برنامه کامل آماده حضور در این برنامه هستیم.

 

این شجاعت دو کاندیدا در این مرحله واقعا ستودنیست و نشان از عزم راسخ و برنامه محوری در عرصه های حضور این دو نفر در انتخابات یازدهم دارد.

 

اما در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا هنوز پاسخی از سوی زارعی و روشنفکر دریافت نشده است که حال دلایل آن مشخص نیست، اما قطعا این دو کاندیدای محترم درنظر دارند که جمع کثیری از مردم استان مخاطب این رسانه مردمی هستند و آنها در معرض قضاوت هستند.

 

این رسانه با هوشیاری کامل آماده پذیرایی از این کاندیداهای محترم خواهد بود.

 

انتهای پیام/


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.