گروه: اخبار استان خبر: 143600 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 22:46

دومین کاندیدای بویراحمد و دنا هم دعوت صبح زاگرس را پذیرفت/منتظریان در کنار بهرامی قرار گرفت

بعد از محمد بهرامی که به عنوان اولین نفر آمادگی خود را برای حضور درویژه برنامه تپش یازدهم اعلام کرد؛ عصر امروز نیز نادر منتظریان دیگر کاندیدای حوزه بویراحمد و دنا خبر آمادگی خود را برای حضور در این برنامه اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از آن که صبح امروز خبری مبنی بر دعوت صبح زاگرس از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی برای حضور در ویژه برنامه انتخاباتی "تپش یازدهم " منتشر شد، محمد بهرامی از نامزدهای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا امادگی خود را برای حضور در این برنامه اعلام کرد.

 

بعد از محمد بهرامی که به عنوان اولین نفر آمادگی خود را برای حضور در این برنامه متفاوت اعلام کرد؛ عصر امروز نیز نادر منتظریان دیگر کاندیدای حوزه بویراحمد و دنا خبر آمادگی خود را برای حضور در این برنامه اعلام کرد.

 

بنابراین تاکنون حضور محمد بهرامی و نادر منتظریان در ویژه برنامه انتخاباتی " تپش یازدهم " قطعی شده است و منتظر اعلام نظر سایر کاندیداهای انتخابات حوزه بویراحمد و دنا و همچنین سایر حوزه های انتخابیه استان هستیم.

 

لازم به ذکر است که باید از شجاعت و جسارت این دو کاندیدای بزرگوار به جهت قبول دعوت صبح زاگرس تقدیر کرد و امیدوارم این برنامه با حضور هر 4 کاندیدای حوزه بویراحمد و دنا برگزار شود تا مردم بتوانند با شنیدن صحبت های ان ها تصمیم نهایی خود را برای انتخاب هر یک از نامزدها اتخاذ کنند.

 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.