گروه: اخبار استان خبر: 143596 / تاریخ انتشار : 1398/11/26 ساعت : 21:49

اظهارات "هومان عسکری" در جمع هوادارانش در قصر سفید/با احدی مذاکره نکرده ام/قشقایی اهل معامله نیست

عسکری گفت:اما برخی ها هم بدانند که تاریخ نشان داده که قشقایی اهل معامله نیست و اگر یک مورد پیامک ، عکس و یا تصویری که نشان دهد من به مذاکره نشسته ام ثابت کردید،پس مرا به ننگ بشناسید!.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،هومان عسکری،کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه گچساران و باشت درجمع حامیانش در تالار قصر سفید گچساران گفت:در بحث انتخابات اینکه مناظره یکی از بهترین ابراز آگاهی دادن به رای دهندگان است که مجددا همه کاندیداها را با مناظره دعوت می کنم،بدانید که 40 سال است که از عمر با برکت نظام اسلامی می‌گذرد و 40 سال از مسئولیت ها گذشته است که  بعد از گذشت این مدت آن چیزی که به ارث نرسیده است همین دادن مسئولیت ها به جوانان است.  

وی افزود:هرچند مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بیان کردندکه که بایستی مسئولیت‌ها به جوانان واگذار شودو ما در تبعیت از دستورات رهبری در گام دوم انقلاب نیزنخواهیم گذاشت که بیانات ایشان بر زمین بماند.

 عسکری تصریح کرد:ما روی سخنمان این است که بایستی جلوی بنگاه سازی خصوصی را بگیریم،و حرف ما این است که در قانون اساسی تامین مسکن وظیفه دولت است و دولت باید به وظیفه خودش عمل کند اما متاسفانه دولت این وظیفه را به بازار سپرده است و موجب شده که نرخ مسکن توسط یک عده خاص بالا و پایین شود و تورم در بازار مسکن نیزبه وجود آید.  

کاندیدای انتخابات مجلس اظهارکرد:حرف ما این است که دولت باید با وظیفه خودش مطابق قانون اساسی عمل کند،برخی از ساختارها مانند وکلا، نظام پزشکی باید با ساختار روز تغییر پیدا کند که جوابگوی مردم باشد.

وی افزود:ما می گوییم مشکل بازار باید حل شود و تا زمانی که این دلال ها در بازار وجود دارند مشکل اقتصاد کشور حل نخواهد شد،۷۴درصد پول کشور تنها در دست چند صد نفر هستند که مالیات پرداخت نمی‌کنند و مالیات از ۱۰الی ۳۵درصد از کارمندان دولت و دیگر اقشار جامعه گرفته می شود.

عسکری اظهارکرد:ما از آنهایی که ۱۰۰میلیاردتومان بدهی مالیاتی دارند و خودرو فروختند، چرا از آنها مالیات گرفته نمی شود،امسال دولت برای جبران کسری بودجه 30 هزار میلیاد تومان با افزایش قیمت بزین از یک به سه هزار تومان درصد جبران این کسری بوده است و دست در سفره های مردم کرده‌اند.

عسکری ابراز کرد: قاچاق کالا را چه کسانی انجام می دهند در قاچاق کالا چند نفر کالای قاچاق سنگین را انجام می دهند که موجب شده بیش از ۲میلیون نفر بیکار و بیش ۱۵هزار واحد و کارگاه تولیدی تعطیل شود در حالی که ۱۴۲میلیارد دلار از پول های آقازاده ها دربانک های خارج کشور است که چند برابر بودجه کشور است، چرا مجلس به جای برگردان این مالیات دوباره با آنها همگام شده و در خارج از کشور سرمایه گذاری می کند.

وی تصریح کرد: برخی ها جسارات و جرات برخورد با آنهایی که در حال فرار مالیاتی هستند را ندارند، درحالی که 90 نماینده مجلس به دلیل فساد مالی رد صلاحیت می شوند،مجلسی که نتواست جلوی قیمت پراید ۷میلیونی را بگیرد و پراید ۷۰میلیون شد و همچنین مجلسی که نتوانست جلوی حقوق های نجومی را بگیرد ما به آن افتخار نمی‌کنیم.

عسکری افزود:ما به مجلسی افتخار می‌کنیم که یارانه 45 هزار تومانی را در سال 88 معادل شاخص تورم این مبلغ را افزایش دهد،اما برخی ها هم بدانند که تاریخ نشان داده که قشقایی اهل معامله نیست و اگر یک مورد پیامک ، عکس و یا تصویری که نشان دهدمن به مذاکره نشسته امثابت کردید ،پس مرا به ننگ بشناسید!.

وی تصریح کرد:از خانم  زهره فولادی وندا که از برادر خود حمایت کرد و روی معامله گرها را سیاه کرد،قدردانی می کنم و بدانید که امروز هومان عسکری  کاندیدا نیست بلکه ایل بزرگ قشقایی کاندید هستند.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.